Dünyanın en iyi oyunu Witcher 3'tür (!)

Hiç online oyun oynamıyorum ben. Hepsi offline. Oynadığım oyunlar genel olarak açık dünya oyunları.
Benim offline oyunlarla tanışmam çok geç gerçekleşti, 3 yıl boyunca LoL oynamıştım. Ondan sonra LoL'ü bırakıp Far Cry 3, Dying Light, Metro falan derken öyle gittim. En sonunda da Witcher serisi ile karşılaştım, şimdi de Half Life serisini oynuyorum :)

Ama tabii ki hala rekabetçi oyun tarafım var, mesela Valorant ve R6S oynuyorum her gün.
Tek offline oyunlarla hayat geçmez be :) Araya ufak tefek online oyunlar da sıkıştırılmalı bence. Forza, Rocket League takılıyorum ben de online olarak.
Bence de, ben de öyle yapıyorum. Offline oyun oynamak zorunda olmasak da arada online oyun girmemek sıkıyor beni.

Bu oyun 20 yaş üstüne hitap ediyordu. Daha alt yaş grubunun beğenmemesi onların şanssızlığı yaşları 20 üstüne geldiğinde de bu sefer grafikleri zamanın gerisinde kalacak.
Yaşıma uygun bir oyun olmamasına rağmen ben 13 yaşındayım ve oyunu çok seviyorum, 415 saat oynadım ve hala oynamaya devam ediyorum.

Bence yaşla çok da alakası yok.
İki güne unutulur gider. Cs 1.6'nın elini öpsün.
Dostum, oyun 2015'de çıktı ve hala konuşulup oynanıyor. Dizisi falan da çekildi.

İki güne unutulur gider. Cs 1.6'nın elini öpsün.
Bazı oyunlar vardır. Yıllar geçse de unutulmazlar. Bu sadece Witcher 3 için geçerli değil. Çıktığı yıl çok tartışılmış oyunlar var. Dönemine göre harika oyunlar unutulmuyor.
2018'e bazı kişilerin "Year of the games" demesi de boşuna değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biliyorum. The Witcher 3'ün en iyisi olduğunu söyleyenlere cevap olarak vermek istedim.

Dünyanın en iyi oyunu RDR2 de değildir umarım bunu da biliyorsunuzdur. Hiçbir zaman da dünyanın en iyisi diye bir şey olmayacak. Herkesi memnun edemezsiniz. Mesela karakter derinliği/hikaye konusunda alsa çekemedir RDR2 ama Witcher 3'ün içine ilk saatten daldım.
Witcher 3 dünyanın yapılmış en iyi oyunudur aksini iddia eden ermeni'dir(!)

Hocam sizi kızdırayım mı? Star wars>harry potter aksini iddia eden Ermeni'dir.
Bu oyun 20 yaş üstüne hitap ediyordu. Daha alt yaş grubunun beğenmemesi onların şanssızlığı yaşları 20 üstüne geldiğinde de bu sefer grafikleri zamanın gerisinde kalacak.

Bir oyunu anlamanın bence yaşla pek de alakası yok. Eğer tabii hayatın gerçeklerini yüzünüze vurmuyorsa. Yüzünüze vuruyorsa belki hayatı toz pembe yaşayan küçükler anlamayacaktır.

Geri
Yukarı