Dünyanın en iyi oyunu Witcher 3'tür (!)

Vizyon sahibi hahahahaha komikmiş. Sizin "vizyonunuz" dandik hikayeler, olmayan karakter derinlikleri ise bayağı iyi bir vizyonunuz(!) varmış. Sizin için dünyanın en iyi oyunu olabilir ama bir başkası için dandik hikayesinden dolayı ilk 10'a bile giremez.
Dostum RDR2'nin yan karakterleri bile diğer oyunların ana karakterlerinden daha derin. Bu oyunun yan görevleri bile diğer oyunların ana görevlerine bin basar. Özellikle Assassin's Creed denen dandik oyunlara.

Dostum RDR2'nin yan karakterleri bile diğer oyunların ana karakterlerinden daha derin. Bu oyunun yan görevleri bile diğer oyunların ana görevlerine bin basar. Özellikle Assassin's Creed denen dandik oyunlara.
Oynamadığın ne kadar belli :D. Valhalla'nın kamp muhabbeti RDR2'den 10 kat daha iyi. Yan görevleri arasında ise zerre fark yok. Ana görev kurgusu da daha iyi. Ve Dutch i have a plan Arthur diye gezmiyor. RDR2'nin Core Game Loop'u başlı başına bir dizayn hatası. RDR2 benim en sevdiğim oyunlardandır ama kusursuz bir oyun değil. Detay anlamında rakibi çok az, bir Botw ve MGSV var. Eleştirdiğime bakma RDR2'de kampı ve unique giysileri fulledim. Ne işe yaradı? Sadece kozmetik. Seviyorum oyunu ama bir sürü dizayn hatası var diğer oyunlara göre.
CS bunu daha detaylı anlatıyor bakmak istersen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RDR2'nin Core Game Loop'u başlı başına bir dizayn hatası. RDR2 benim en sevdiğim oyunlardandır ama kusursuz bir oyun değil. Ne işe yaradı? Sadece kozmetik.
En sevdiğim 2.oyun olsa da ben de bir noktasını eleştireyim. Eşsiz silah toplamak bir işe yaramıyor. O da sadece kozmetik. Geçenlerde bir teknenin içinde "broken pirate sword" buldum. Kullanmıyorum bile. Keşke daha işe yarar silahlar yapabilselermiş. Bir vampir öldürmüştüm. Onun içinden çıkan "ornata dagger" ile normal bir avcı bıçağı aynı işlevi görüyor. Beni etkilemedi pek ama daha iyi bir oyun zevki için böyle şeyleri düşünselermiş keşke.

Oynamadığın ne kadar belli :D. Valhalla'nın kamp muhabbeti RDR2'den 10 kat daha iyi. Yan görevleri arasında ise zerre fark yok. Ana görev kurgusu da daha iyi. Ve Dutch i have a plan Arthur diye gezmiyor. RDR2'nin Core Game Loop'u başlı başına bir dizayn hatası. RDR2 benim en sevdiğim oyunlardandır ama kusursuz bir oyun değil. Detay anlamında rakibi çok az, bir Botw ve MGSV var. Eleştirdiğime bakma RDR2'de kampı ve unique giysileri fulledim. Ne işe yaradı? Sadece kozmetik. Seviyorum oyunu ama bir sürü dizayn hatası var diğer oyunlara göre.
CS bunu daha detaylı anlatıyor bakmak istersen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Odyssey’i ne kadar sevmesem de adamların hakkını vermek gerek. Valhalla uğraşılmış, kaliteli bir oyun olduğunu hissettiriyor. Şu ana kadar karşılaştığım tek sorun ödüller oyunda, bir tane sarı nokta için yaklaşık 20 dakika harcadım dün. Sanırım oynanış süresini uzatmak için böyle kanser yollara başvurmuşlar.

Keşke o kısmı biraz daha eğlenceli yapsalarmış, ya da daha basit. Kimse pek önemli olmayan bir ödülü alabilmek için 20 dakka uğraşmak istemez sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı