Dünyanın en iyi ve en kötü Anti-Virüsleri

Eien.

Hectopat
En iyi cevaplar
0
En İyiler :

1.G Data IS

2. Tabiki Kaspersky IS
3. Bitdefender Total Security
4. Norton
5. Trend Micro

En Kötüler :
1. McAfee
2. Avast!
3. AVG
4. ZoneAlarm ve diğer bütün antivirüsler.

Gidip de yok Avast! Kaspersky'den daha iyidir, yok ZoneAlarm dünyanın en iyisidir gibi saçma mesajlar atmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
En iyi cevaplar
742
Yer
İstanbul
Zonealarm ve Eset zaten ülkemizde popüler olan çöp yazılımlardan başka bir şey değil :) En iyi korumayı da kendimiz sağlarız. Önüne gelen her şeye okumadan tıklarsan en iyisini kullan, yine de yersin virüsü. Geçen Facebook'ta yazdığım bir mesaj:

Milletin ruhu göçebe abi. Adamlar dosya paylaşacağı zaman o an ne varsa onu kullanıyor. Ya git kendine bir Dropbox, OneDrive, Google Drive ya da Yandex Disk hesabı aç kardeşim. Bu kadar mı göçebesin! Üstüne bir de dosya.tc kullanıyorlar ki site virüs saçıyor. Sonra niye virüs yedim. E malsın da ondan yedin!

THE_MILLER

Security
En iyi cevaplar
56
Yer
Techno Destek!
Kime göre diye sorarlar insana. Kendi düşünceni belirtirken saçma değil. Başkası şu iyidir derse saçma ?

İyilik ve kötülük kavramları farklı bir şey. Kalitelilik açısından gruplayabilirsin fakat sıralayamazsın. Yapılan genel testler dahil bir tutarlılık gösteremezken sıralama olayına hiç girmeyin. Bilinçli bir kullanıcı olup kendi sistemine göre en uygunu seçimi yapıyorsan senin için en iyi odur.

captain75tur

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Antalya, Turkey
Kimine göre Avast iyidir, kimine göre Kaspersky iyidir. Kullanıcıya göre değişir. Kullanım koşullarına göre değişir.

010199

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Microsoft Security Essentials / Windows Defender iyi midir? Ben bunları kullanıyorum.

denix_07

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Alanya, Antalya
G Data IS Anti virüs'ü ilk defa duydum.Aranız da kullanan var mı ?.Kasperksy kullanıyorum,eğer G Data IS 'ı öneriyorsanız tereddüt etmeden indireceğim.

010199

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Ben de açıkcası ilk defa duydum.

Yukarı