Dünyanın En Kötü Ekran Kartı

Kartondan yaptığım kasa vardı o kasadaki hayali RTX3090 kadar dandik bir şey görmedim. (Her şey kartondandı. :D)

GT 210 bence, bir tane Minecraft açardı başka bir oyun oynamak istesem hemen mavi ekran verirdi, YouTube'dan 1080p video bile oynatamazdı. Bir ara delilik yapıp GTA 5 indirmiştim ve her şey en düşükte, 800x600 çözünürlükte 30 FPS veriyordu ve 5-10 saniye sonra aniden mavi ekran veriyordu.

Kullandığım en kötü ekran kartı Celeron M353'ün yongası idi, GMA950.. YouTube'da 240P videoları zor açıyordu. Ondan sonra GMA3100 gelir bende, sonra GMA X4500 :) GT210 ve HD5450'de bunlardan sonra geliyorlar benim kullandıklarım arasında. GT220 ise sıkıntılı ve pek kullanamadığım bir kart idi. GT730'u da sahip olduğum ilk ekran kartı olması sebebiyle ve beklentilerim dolayısıyla hayal kırıklığı yaşatmadığı için kötü saymıyorum. HD5750'de ATI HD tarafında kullandığım ilk kart idi, gücünü sevmiştim ama fazla ısınıyordu :) Kullandığım en güçlü ekran kartı da HD6850 idi... Alien: Isolation ve GTA 5'i yüksek ayarlarda oynayabiliyordum :)

Benimki de Intel atom n280 içindeki Intel HD graphics family 945 chipset
Benim ekran kartımla kapışmak isteyen kapışabilir, daha kötüsü olduğunu düşünmüyorum. 😂

Şöyle bir sıkıntımız var yalnız, benim ekran kartı benchmark testlerini açarken OpenGL sürümü yetmiyor diyor veya hata veriyor...(Belki Superposition Benchmark açmayı denediğim için olabilir. 😂)

Bende de ATI X1950 vardı, bir üst modeli herhalde. 😂
Hocam bende atı x1650 vardı. Yongasii üzerinde ve PCB sinde SMD ler yoktu ve kondansorleri dizlanmisti ve 5 tane sizdirmis kondansatör vardı uzerinde
Hocam dünyanın ilk gpu su en kotu gpudur bana gore

Son düzenleme:
Bizim evde Packard Bell marka bir laptop var ve içindeki ekran kartı sis Mirage 3. sanırım hayatımda gördüğüm en ama en kötü ekran kartı, tam bir facia rezillik. Ekran kartı sürücüsü için Deep Web'e kadar indim. :D ancak çalışanını buldum fakat driver kursam da kurmadan önceki gibi çok ama çok kötü, sürücü arayüzü çöp, çözünürlük ve renk ayarı var sadece. Hiçbir 3D görüntüyü açamıyorum, 1 FPS oluyor. GTA Vice City 5 FPS. 360p video ancak izleniyor. Sizin gördüğünüz en kötü ekran kartı nedir?

Bu da soru mu tabii ki de benim ekran kartı ☠️☠️☠️

Geri
Yukarı