Dünyanın en korkunç oyunu Silent Hill: Shattered Memories

Makaleler
4
Dostlar selam, ben hayatımda bu kadar korkunç oyun oynamadım elim ayağım titriyor çığlık ata ata ses tellerimi patlattığım bir oyunu anlatmak istiyorum size. Bu oyunu oynamadıysanız gidin ve hemen oynayın çok fena tavsiyedir bakın böyle bir oyuna denk gelmedim. Outlast falan tırt yani evin içinde koşarak oynuyordum oyunu. Utanmasam 2 mahalle öteye koyup oynayacaktım oyunu. O kadar korkunç ki oyunda normal karakter görünce sevinçten ağlıyorum (çok ciddiyim ağlıyordum). Ya bir oyun bu kadar korkunç olabilir mi ya Allah aşkına? Tüylerim ürperiyor ne olur gidin oynayın. Oyunu oynarken bütün günahlarımdan arındım. Teşekkürler Silent Hill: Shattered Memories.

Outlast zaten korkunç değil ki o kadar. Oyun boyu sizi kovalayan canavarlar var sadece.

Dostlar selam, ben hayatımda bu kadar korkunç oyun oynamadım elim ayağım titriyor çığlık ata ata ses tellerimi patlattığım bir oyunu anlatmak istiyorum size. Bu oyunu oynamadıysanız gidin ve hemen oynayın çok fena tavsiyedir bakın böyle bir oyuna denk gelmedim. Outlast falan tırt yani evin içinde koşarak oynuyordum oyunu. Utanmasam 2 mahalle öteye koyup oynayacaktım oyunu. O kadar korkunç ki oyunda normal karakter görünce sevinçten ağlıyorum (çok ciddiyim ağlıyordum). Ya bir oyun bu kadar korkunç olabilir mi ya Allah aşkına? Tüylerim ürperiyor ne olur gidin oynayın. Oyunu oynarken bütün günahlarımdan arındım. Teşekkürler Silent Hill: Shattered memories.

Teşekkürler test edeceğim müsait bir zamanda.

Yeni konular

Geri
Yukarı