Dünyanın En Küçük Taşınabilir OEM Desktop Kasası - Girişimcilik Projesi

tatminkar09

Hectopat
Yer
Söke/Aydın
Merhabalar,

Ben Mehmet Akkoyun. 21 yaşındaki idealist bir makine mühendisliği öğrencisiyim. Bundan iki buçuk yıl önce bir ihtiyaç sonucu bir ürün fikri aklıma geldi ve üstüne genel bir araştırma yapmaya başladık. Bu fikir Masaüstü bilgisayarların minimalize edilmesi üstüneydi. Genel bir olabilirite araştırmasından sonra ürünü tasarlamaya başladık ve geldiğimiz noktada başarılı bir prototip ortaya çıkardık. Bu arada 6.6 litre hacminde bir OEM Desktop-Case’den bahsediyoruz ve Normal bir Micro ATX kasanın da 45 litre civarlarında olduğunu hatırlatmak isterim. Şu an ürünün sertifikasyon, tanıtım ve pazarlama süreciyle ilgileniyoruz. Bu konuda maddi bir desteğe ihtiyacımız var ve bunun için bir fon oluşturduk. Amacımız 20 yıl sonra Dünya Bilişim Sektörüne güvenilir bir Türk Markası kazandırmak. Biz 2-3 kişilik 20'li yaşlarındaki idealist bir ekibiz. Ve bu memleketin kurtuluşunun böyle start-uplar ile olacağını düşünüyoruz. Buraya kadar okuduysanız bile teşekkür ederim.
Güncelleme:
Arkadaşlar Fonu oluştururken ödül sistemi diye birşey vardı yanlış anlamışım onu 100 Tl bağışa 2 fidan dikiyorum diye fakat yalnızca 100 lira bağışlanıyor şuanda. 10 20 lira gibi farklı miktarlarda destekte bulunmak isteyenler için sorunu düzeltene kadar
Mehmet Akkoyun
TR 8500 0100 0902 8738 2682 5001
Fon Bağlantısı

Dosya Ekleri

• kasa1.PNG
    kasa1.PNG
    249,8 KB · Görüntüleme: 102
  • IMG-20200422-WA0000.jpeg
    IMG-20200422-WA0000.jpeg
    70,9 KB · Görüntüleme: 109
Son düzenleme:

Geri