Dünyanın oksijen ihtiyacının %85'ini okyanuslar üretirken ağaçlar neden bu kadar önemli?

Ağaçların üzerinden deneyler yapıp pembe olmalarını sağlayabilir miyiz acaba?
Deney yapmaya gerek yok, genetik olarak küp şeklinde karpuz bile yapabiliyorsun hatta bir meyvenin görünümünde içinde başka meyvenin tadının olmasını sağlayabiliyorsun şu anda. :D Genetik alanı çoğu kişinin tahminlerinin çok ötesinde, işin etik kısmına dair hâlâ bazı sınırlar belirlenemediği için geniş ölçekli çalışma yapılmıyor sadece. Ayrıca çiçek rengini genetik olarak değiştirebiliyorsun.

Kısaca açıklayayım. Ankara'da deniz yok değil mi? Yok, o zaman Ankaralılar nasıl nefes alıp verecek? Orada da ağaçlar oksijeni sağlıyor.

Eki Görüntüle 985045
O kısmı anladım da. Şu 200 IQ kısmını anlamadım😀. Bunu anlamak için 200 IQ olmaya gerek yok😀. Şaka yapıyorum, üstünüze alınmayın😀.
Tahmin ettiğimden daha güzel, ağaçların üzerinden deneyler yapıp pembe olmalarını sağlayabilir miyiz acaba?
Pembe olmasa başka bir renk olsa daha iyi olmaz mı? Mesela lacivert gibisinden😁.

Herkese selamlar.

Aklıma takılan bir soru var. Ağaç düşmanı değilim, kesilmesinden yana değilim. :)

Dünyanın oksijen ihtiyacının %85'i okyanusda bulunan Fitoplankton-Phytoplankton'lar tarafından sağlanıyor. Durum böyle iken ağaçlara bu kadar önem verilmesinin sebebi nedir?
Oksijen üretiyorlar ama havayı kim temizleyecek?

Yeni konular

Geri
Yukarı