Dürümcü Bedir açma bedeli ne kadardır?

Kanka yaptığın işlere bağlı o biraz. Kendini geliştir eksiğini gör cv'ni doldur elbet gelir rızkın.
Zaten gelişmesem adam nasıl binler kazanacak freelance işlerde hep düşük fiyata yaptırıyorlar. 3 gün sabahtan akşama kadar çizim yapıyorum hayvan gibi yorulup emek veriyorum 300 lira.

Adam onu tişörte oraya buraya bir yere koyup satıyor araba aldı benim çizimlerimle. Daha neyini geliştireyim.

Zaten gelişmesem adam nasıl binler kazanacak freelance işlerde hep düşük fiyata yaptırıyorlar. 3 gün sabahtan akşama kadar çizim yapıyorum hayvan gibi yorulup emek veriyorum 300 lira.

Adam onu tişörte oraya buraya bir yere koyup satıyor araba aldı benim çizimlerimle. Daha neyini geliştireyim.
Yahu adam daha büyük düşünüyor işte. :) Unu yapan çiftçi "Bu hıyaroğulları benim unumla kek markası kurup da milyarder oluyor, ben daha ne yapayım?" dese ne derdin o çiftçiye?

Kendi tişörtlerini yap, özel tişört istek bölümü getir. Millet özel çizim isteyip, onu bastırsın. Tabii kendisine özel çizim olacağı için fiyatı da 4-5 kat arttır. Bunun dışında yapabileceğin çok şey var.

Sorun sende, ağlamanın anlamı yok.

Yahu adam daha büyük düşünüyor işte. :) Unu yapan çiftçi "Bu hıyaroğulları benim unumla kek markası kurup da milyarder oluyor, ben daha ne yapayım?" dese ne derdin o çiftçiye?

Kendi tişörtlerini yap, özel tişört istek bölümü getir. Millet özel çizim isteyip, onu bastırsın. Tabii kendisine özel çizim olacağı için fiyatı da 4-5 kat arttır. Bunun dışında yapabileceğin çok şey var.

Sorun sende, ağlamanın anlamı yok.
Sorun ben de değil reisim. Sorun param olmaması. Adamın baskı aletleri, dükkanı tişörtleri hediyelik eşyaları, toptan ucuza aldığı yerler var. Bunlar ne kadar hesaplarsın bir ara. Ben bugün bir tişörte oraya buraya bastırsam zaten maliyetle kar bile kalmıyor.

Biz de büyük düşünüyoruz o kadar geri zekalı değiliz. Bu dürüm işini de abim açacak ben de yine işte en azından zihnen bu kadar yorulmayacağım bir yerde çalışıp, kasada mal gibi dururum kafi çok yoruldum çünkü insanlara kazandırcağıma abime kazandırırım yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı