Düşen forum kalitesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Garip bir hâl aldı gerçekten. Eskiden bir oyunda bağlantı hatası yaşadığımda konu açıp anlatırdım bilen bilmeyen yardım etmeye çalışırdı. Son açtığım 2 konuda; 2000 ping var diyorum adam "o zaman 2000 pingle oyna nolacak :D" yazmış diğerleri de beğenip, ona katılmış. Son konuda ise AC: Odyssey'de Very High ayarda 45-60 FPS alıyorum ilk neyi düşüreyim diyorum. Adam yazmış mediuma çek. Bu mudur yani, 2 ayar kıstım 60'a sabitlendi. Forum eski kalitesini açıkca kaybetti.

Moderasyonun yalanlarına inanmaya devam et.
Ben gördüklerimi söylüyorum bazı konularda düşüşünün sebebi bunlar değil ekonomik sebepler.

Aynen, kendisi mesaj ve beğeni sayısı gittiği için bıraktı (!)

Onu kendine söyle.
Kimin ne olduğu geçenlerde ortaya çıktığı için ekstra bir şey söylememe gerek yok.

Az bile yükleniyorum, inan bana. Daha söyleyeceğim çok şeyler var ama boş yere çırpınmaktan yoruldum. Baştan sağma cevap verip geçiyorlar, artık çöp ateşi yanarsa yansın ayarındayım.
Bazen hoş olmayan üslupla cevap verdikleri, yanlış sayılabilecek kararlar verdikleri oluyor ancak her durumda da onları asıl suçlu ilan etmek doğru değil bence.

Ben gördüklerimi söylüyorum bazı konularda düşüşün sebebi bunlar değil ekonomik sebepler.
Sistem toplama konularındaki düşüşün veya konulara gelen mesaj sayısının az olmasının temel sebebi bu. Ekran kartları 3 katına satılıyor, sistem önerilemiyor. Hazır sistem için de konu açmaya gerek duymuyor insanlar, alıp geçiyorlar. Bu baya doğru bir tespit.

Ben gördüklerimi söylüyorum bazı konularda düşüşünün sebebi bunlar değil ekonomik sebepler.
Tek etken bu değil ama bu da etken.
Aynen, kendisi mesaj ve beğeni sayısı gittiği için bıraktı (!)
Caner Uncu'ya o yüzden bıraktı demedim, yanlış hatırlamıyorsam forumun gidişini beğenmediği için bırakmıştı.
Kimin ne olduğu geçenlerde ortaya çıktığı için ekstra bir şey söylememe gerek yok.
O zaman moderasyonun yalanlarına inanmaya devam et. Madem inanmıyorsun, beğeni kastığımızı düşünüyorsun, ne diyeyim.

Sistem toplama konularındaki düşüşün veya konulara gelen mesaj sayısının az olmasının temel sebebi bu. Ekran kartları 3 katına satılıyor, sistem önerilemiyor. Hazır sistem için de konu açmaya gerek duymuyor insanlar, alıp geçiyorlar. Bu baya doğru bir tespit.
Zaten sistem önerisi konularının %95'inde kimse almıyor toplanan sistemleri.

Öncelikle "Discord grupları" veya "Beğeni kasıyorlardı" diyecekleri iki hayır ile uğurluyoruz. Lütfen bu konudan çıkın ve başka yerde prim kasın. Teşekkürler.
O zaman moderasyonun yalanlarına inanmaya devam et. Madem inanmıyorsun, beğeni kastığımızı düşünüyorsun, ne diyeyim.
Bize de yalan söylediler açıkça. Bence az bile diyoruz ama neyse.

Zaten sistem önerisi konularının %95'inde kimse almıyor toplanan sistemleri.
Ek olarak, gerçekten alanlar var. 1 ay önce mesela birisi sistemi almış beni etiketlemişti. RTX 3080'li bir sistemdi. Önerirken oysa hayali sistem demiştim, diğer gün etiket attı fotoğraflarla birlikte aldım diye. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı