Düşük bütçeli F/P kasa önerisi

Paytak Penguen

Kilopat
Makaleler
3
Yeni topladığım sistem için ucuz, hava sirkülasyonu ortalama (çok kötü de olmasın), görünümü fena olmayan bir kasa arıyorum. İlla ışıklı falan olacak değil, güzel görünse yeter.
Anakartım ATX, ekran kartım RX 570 Pulse, tüm ATX kasalara uyar herhalde.
En azından 2 HDD ve 1 2.5" SSD yuvası olursa iyi olur.

Son düzenleme:
Donanım Arşivi YouTube kanalında sana göre bi toplama pc vardır. Üstelik arkadaş pc leri itopya üzerinden yapıyor düzenleme yapabilirsin.

Önü mesh mi hocam?

Evet, ikisinin de ön paneli mesh ızgara.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Evet, ikisinin de ön paneli mesh ızgara.

Bu civarlarda başka öneriniz var mı? Önü cam bir kasa alıp, yan kısmını çıkartıp kendim sineklik gibi bir şey taksam, nasıl olur bir de acaba?
Rampage X Core ve Red Sky bayağı güzel aslında. Alıp yanı açık şekilde, yada sineklik tarzı bir şey alıp nalburdan halledebilirim sanırım. Nasıl olur?

Son düzenleme:
Bu civarlarda başka öneriniz var mı? Önü cam bir kasa alıp, yan kısmını çıkartıp kendim sineklik gibi bir şey taksam, nasıl olur bir de acaba?
Rampage X Core ve Red Sky bayağı güzel aslında. Alıp yanı açık şekilde, yada sineklik tarzı bir şey alıp nalburdan halledebilirim sanırım. Nasıl olur?
Yan taraf açık kullanırsanız çok toz toplar, ön tarafa sineklik yaptırmak da hem ek maliyet hem de uğraş ister. Bence direk ön tarafı mesh olan bir kasa almanız daha mantıklı.

Yan taraf açık kullanırsanız çok toz toplar, ön tarafa sineklik yaptırmak da hem ek maliyet hem de uğraş ister. Bence direk ön tarafı mesh olan bir kasa almanız daha mantıklı.
Hocam sineklik tarzı bir şey zaten, direkt sineklik almayı planlamıyorum. Yapacağım, yandaki cam yada pleksi, ne ise; onu çıkartıp filedir, sinekliktir ne alacaksam onu vidayla sabitlemek (camın sabitlendiği şeyle yada.).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı