Alıcı Düşük bütçeli klavye, fare ve kulaklık

KS
Hunerci

Hunerci

Picopat
Yer
Antalya
Merhaba, Hyperx Cloud Stinger kulaklık var elimde. Satabilirim isterseniz. Sadece 3-4 saat kullandım.

Değerlendireceğim, teşekkürler.
O fiyata 0 kaliteli ürünler var hocam.

Öneri yaparsanız elbette dikkate alırım. Kulaklık ve klavye için uygun gördüğüm modeller oldu ama mouse konusunda bir fikire sahip değilim.

yuvacıklı

Centipat
Değerlendireceğim, teşekkürler.

Öneri yaparsanız elbette dikkate alırım. Kulaklık ve klavye için uygun gördüğüm modeller oldu ama mouse konusunda bir fikire sahip değilim.

Bence klavyeden biraz kısıp fareye ekleyip G102 alabilirsiniz. Kullanıyorum hiç bir sorununu görmedim. Aşırı derecede Minecraft oynamıyorsanız tavsiye ederim.

KS
Hunerci

Hunerci

Picopat
Yer
Antalya
Bence klavyeden biraz kısıp fareye ekleyip G102 alabilirsiniz. Kullanıyorum hiç bir sorununu görmedim. Aşırı derecede Minecraft oynamıyorsanız tavsiye ederim.

Bir süre kullandım. Benim de beğendiğim bir model. Zaten klavye ile mouse'u erken alacağım. Kulaklık bir miktar sonra alınacak.

Makaleler
9
Yer
Kenya
Bir süre kullandım. Benim de beğendiğim bir model. Zaten klavye ile mouse'u erken alacağım. Kulaklık bir miktar sonra alınacak.
G102 yerine Katar Pro da alabilirsiniz. G102'nin sensörü biraz eski bir sensör.

KS
Hunerci

Hunerci

Picopat
Yer
Antalya
G102 yerine Katar Pro da alabilirsiniz. G102'nin sensörü biraz eski bir sensör.

Bunu da aklımda tutacağım, teşekkür ederim. Aslında aklımda farklı bir şey var. İkinci el ama uygun bir fiyata SteelSeries Rival 110 var, onu tercih etmeyi düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

YILSUK11

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar,

Düşük bütçeli 2. el klavye, mouse ve kulaklık arıyorum. Verebileceğim miktarlar şöyle;

• Klavye: 350-375,
  • Kulaklık: 350-375,
  • Fare: 150.

Şimdiden teşekkürler.
Bu ürün var bende hiç kullanmadım jelatinleri de duruyor. İlgilenirseniz kargo dahil 130 TL' ye satarım. Bluethooth ve dongle ile bilgisayara bağlayabilirsiniz.

omuldur01

Picopat
Selamlar,

Düşük bütçeli 2. el klavye, mouse ve kulaklık arıyorum. Verebileceğim miktarlar şöyle;

• Klavye: 350-375,
  • Kulaklık: 350-375,
  • Fare: 150.

Şimdiden teşekkürler.

Kalvye için sıfıra Gamepower Warlock compact alabilir siniz İncehesap sitesinde Türkçe modeli var mavi Switch modeli de var kırmızı da var hem mekanik hem Türkçe hem de sizin istediğiniz gibi küçük.

Yeni konular

Yukarı