RX 5500 XT 8GB Düşük GPU kullanımı sorunu

Büyük ihtimal yazılımsal sürücü sorunu hocam. Bu sıralar çok şikayet geliyor AMD 5000 serisi hakkında. Size tavsiyem internetde araştıırıp stabil sürücüyü bulup kurmanız.

Büyük ihtimal yazılımsal sürücü sorunu hocam. Bu sıralar çok şikayet geliyor AMD 5000 serisi hakkında. Size tavsiyem internetde araştıırıp stabil sürücüyü bulup kurmanız.
bende darbogaz olacagını düşünmüyorum işlemcim ideal amd adrenail sürücüsündenbüyük ihtimal can sıkıcı bu tür olaylar cidden 3 hafta oldu sistemi alalı :/

Bende darbogaz olacagını düşünmüyorum işlemcim ideal AMD adrenail sürücüsündenbüyük ihtimal can sıkıcı bu tür olaylar cidden 3 hafta oldu sistemi alalı :/

Bu aralar maaleseff AMD ekran kartları sorun yaşıyor. Sanırım yeni ekran kartlarını tasarlarken bakmıyorlar sürücülere.

FPS 144'e sabitleyip dener misiniz?

Ben şimdi bu 20.8.1 sürümünü silip önerilen olan 20.4.2 WHQL olanı indirdim fakat driverboosterdan ekran kartı güncelleme istiyor ve yapıyorum bu sefer uygulamaya girmiyor. AMD ile sürücüler uyuşmuyor tarzında uyarı alıyorum bir bilgin var mıdır?

Ben şimdi bu 20.8.1 sürümünü silip önerilen olan 20.4.2 WHQL olanı indirdim fakat driverboosterdan ekran kartı güncelleme istiyor ve yapıyorum bu sefer uygulamaya girmiyor AMD ile sürücüler uyuşmuyor tarzında uyarı alıyorum bir bilgin var mıdır.

2 defa denedim şu an tekrar denemek istemiyorum AMD uygulaması açık ama driverbosster güncel değil diyor ekran kartı ama işte güncelledigimde çıkış yapıyor AMD uygulaması bunu 2 kez denedim, aynı hata açılmıyor tekrar ne yapmalıyım şimdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şimdi bu 20.8.1 sürümünü silip önerilen olan 20.4.2 WHQL olanı indirdim fakat driverboosterdan ekran kartı güncelleme istiyor ve yapıyorum bu sefer uygulamaya girmiyor AMD ile sürücüler uyuşmuyor tarzında uyarı alıyorum bir bilgin var mıdır.

Silin Driver Booster'i 20.4.2 WHQL tekrar kurun.

ben şimdi bu 20.8.1 sürümünü silip önerilen olan 20.4.2 whql olanı indirdim fakat driverboosterdan ekran kartı güncelleme istiyor ve yapıyorum bu sefer uygulamaya girmiyor amd ile sürücüler uyuşmuyor tarzında uyarı alıyorum bir bilgin varmıdır

ben şimdi bu 20.8.1 sürümünü silip önerilen olan 20.4.2 whql olanı indirdim fakat driverboosterdan ekran kartı güncelleme istiyor ve yapıyorum bu sefer uygulamaya girmiyor amd ile sürücüler uyuşmuyor tarzında uyarı alıyorum bir bilgin varmıdır

2defa denedim şuan tekrar denemek istemiyorum amd uygulaması açık ama driverbosster güncel değil diyor ekran kartı ama işte güncelledigimde çıkış yapıyor amd uygulaması bunu 2 kez denedim aynı hata açılmıyor tekrar ne yapmalıyım şimdi
Öncelikle driver booster vb. uygulamalardan uzak durun. Daha sonra DDU ile Adrenalin sürücüsünü kaldırın ve 20.4.2 WHQL sertifikalı sürümü yükleyin. Sorun çözülmez ise 20.2.2 WHQL versiyonunu deneyin.

Öncelikle Driver Booster vb. uygulamalardan uzak durun. Daha sonra DDU ile adrenalin sürücüsünü kaldırın ve 20.4.2 WHQL sertifikalı sürümü yükleyin. Sorun çözülmez ise 20.2.2 WHQL versiyonunu deneyin.

Driverbooster yerine ne kullanacağım?
Eğer driverboosterden güncellemezsem sıkıntı olmuyor, uygulama şu an acılıyor güncelleyince uyuşmuyor hatası alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı