Düşük izlenmeli YouTube kanalı nasıl doğrulama almış olabilir?

egehararli

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
YouTube'de çok garip bir kanal var. Topluluğu bile açık değil ve toplam 20k izlenmesi var. Doğrulaması var. Nasıl oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğrulama alması mümkün. 100 bin abonede doğrulama başvurusu yapılabiliyor. Bu kanalın kaç abone olduğu yazmıyor. Hadi diyelim 100 bin abone değil, o zaman da tanınan bir kişiyse doğrulama rozeti verilebiliyor. Ya da partner şirketine bağlıysa (ILS Vision gibi) partner şirketi aracılığıyla elde edilebiliyor.

YouTube bazı durumlarda, farklı mecralarda tanınıp YouTube'da 100.000 aboneye ulaşmamış olan kanalları önceden doğrulayabilir.

Kaynak: Kanallardaki doğrulama rozetleri - YouTube Yardım

Doğrulama alması mümkün. 100 bin abonede doğrulama başvurusu yapılabiliyor. Bu kanalın kaç abone olduğu yazmıyor. Hadi diyelim 100 bin abone değil, o zaman da tanınan bir kişiyse doğrulama rozeti verilebiliyor. Ya da partner şirketine bağlıysa (ILS Vision gibi) partner şirketi aracılığıyla elde edilebiliyor.
Topluluğu bile açık değil. Böyle bir şeyin olması %0.01 gibi bir şey

Zamanında 180 aboneli bir kanalın bu rozeti aldığını gördüm. Bulursam atarım. Topluluk sekmesinin açık olmaması, rozet alamayacağı anlamına gelmez. Yukarıda nasıl alınabileceğini anlattım.

@egehararli
https://www.youtube.com/user/garsh0p mesela bu kanal.
İyi de o adam Google Yazılım Geliştiricisi.

1619000252723.png

Geri
Yukarı