Düşük notlar yüzünden gelmeyen ders çalışma isteği

Muson66

Femtopat
Daha fazla  
11. sınıfım yazılı sonuçlarım hep sınıf ortalamasının altında 20 bile var moralim çok bozuk üstüne ailemde notları görünce azarladı. Bu durumda ders çalışma isteği gelmiyor, aklım hep kötü notlarda masaya bir türlü oturamıyorum bu durumdan nasıl kurtulurum? Yardımcı olursanız sevinirim.

11. sınıfım yazılı sonuçlarım hep sınıf ortalamasının altında 20 bile var moralim çok bozuk üstüne ailemde notları görünce azarladı. Bu durumda ders çalışma isteği gelmiyor, aklım hep kötü notlarda masaya bir türlü oturamıyorum bu durumdan nasıl kurtulurum? Yardımcı olursanız sevinirim.

Kötü notlarının sebebi sensin. Kendin bir şey yapmadığın sürece biz nasıl yardım edelim sana? Birilerinin seni avutmasını bekliyorsan bu hayatta senden bir şey olmaz. Kendin bir şeyler yapmalısın.

Sonsuz döngü.

Bir insan yaşadığı problemler ve hatalarından ders çıkarmalıdır. Sen notlarım düşük moralim bozuk o yüzden ders yapma isteğim yok diyorsan gerçekten yazık sana. Pes etmeyen insan her zaman kazanır. O notlardan ders çıkarıp ailenden bir daha azar işitmemek için elinden geleni yapmalısın. Yoksa bu kafayla Technopat gibi bir yerde avutulmak zorunda kalacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı