Düşük Ping için İnternet Önerisi

B4ybars

Kilopat
Makaleler
1
Bulunduğum mahallede fiber yok. ADSL/Yalın var. Düşük ping için hangi interneti önerirsiniz ? Uydunet mi SuperOnline mı ?

Ama şöyle bir şey var, ben her hangi bir dosyayı 3 MB ile indiriyorum. Bu Fiber mi oluyor veya ADSL mi VDSL mi ?

Ama şöyle bir şey var, ben her hangi bir dosyayı 3 MB ile indiriyorum. Bu Fiber mi oluyor veya ADSL mi VDSL mi?

VDSL veya FTTX, modem arayüzünden hangi altyapı üzerinden bağlantı kurduğunuzu görüntüleyebilirsiniz. Uydunet'te ADSL'den daha düşük ping alacaksınız diye bir şey yok, normal bir ADSL altyapısından çok güzel ping değerleri alabilirsiniz.

VDSL veya FTTX, modem arayüzünden hangi altyapı üzerinden bağlantı kurduğunuzu görüntüleyebilirsiniz. Uydunet'te ADSL'den daha düşük ping alacaksınız diye bir şey yok, normal bir ADSL altyapısından çok güzel ping değerleri alabilirsiniz.
Modem arayüzünde maalesef bulamadım hangisi olduğunu, sanırım herkes Uydunet öneriyor fiyatları nasıl peki en yüksek 65-70 TL verebilirim.

Kardeşim Uydunet de süpriz fatura yok. 2 yıldır kullanıyorum saniyede 3 MB indirme hızım var içinde televizyon paketi de var uydu paketi cihazı modemi falan da verdiler. 50 GB paketi 49 liraya televizyon dahil yapmıştım. Şimdi daha çok kotalı paketleri ve bu fiyata birde ben gece 12 ile sabah 9 arası uyku yok diye bir tarife yaptım. O saatler arasında kullandığım internet pakete dahil olmuyor 10 lira fiyat farkıyla bu paketi yaptım. Çok memnunum tavsiye ederim. TT de kullandım süpriz faturalar falan usandım iyiki Türksat geçmişim.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Technopat Sosyal mobile app

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı