Düşük sistem gereksinimli FPS oyun önerisi

CinarYilmaz

Hectopat
Yer
Istanbul
Sistemim pek iyi değil, ama termal macun yenilememle ısınma sorununu çözdüğüm için çağ atlamış gibiyim ve her şeyi bırakıp sabaha kadar oyun oynayasım var. Ne oyun önerirsiniz? Karlson gibi FPS parkur oyunları hoşuma gidiyor, ama parkur olmasa da olur. Ayrıca Linux desteği iyi olursa veya Proton düzgün çalıştırıyorsa güzel olur. Ücreti de cep yakmazsa harika olur.

CPU: i3 2330M
GPU: AMD Radeon™ HD 6470M 512 MB
RAM: DDR3 6 GB

Hotline Miami, Sven Co-Op, Unturned, Adventure Quest 3D, Brawlhalla, Half Life, Domina, Just Cause 2 (bundan emin değilim ama oynatır muhtemelen), Limbo, Postal 2, Robocraft (bundan da emin değilim), Warface (belki oynatır), Trine. Hepsinin Linux desteği var mı bilmiyorum ama benden bu kadar.

Sistemim pek iyi değil, ama termal macun yenilememle ısınma sorununu çözdüğüm için çağ atlamış gibiyim ve her şeyi bırakıp sabaha kadar oyun oynayasım var. Ne oyun önerirsiniz? Karlson gibi FPS parkur oyunları hoşuma gidiyor, ama parkur olmasa da olur. Ayrıca Linux desteği iyi olursa veya Proton düzgün çalıştırıyorsa güzel olur. Ücreti de cep yakmazsa harika olur.

Çok iyi bir sistem değil ama Valoranttı açar diye düşünüyorum.

Mirror's Edge.

Çok iyi bir sistem değil ama Valorant'ı açar diye düşünüyorum.
Ayrıca Linux desteği iyi olursa veya Proton düzgün çalıştırıyorsa güzel olur.
.
Oyun güzel, ama hem Linux desteği yok, hem de birazcık pahalı.
Hotline Miami, Sven Co-Op, Unturned, Adventure Quest 3D, Brawlhalla, Half Life, Domina, Just Cause 2 (bundan emin değilim ama oynatır muhtemelen), Limbo, Portal 2, Robocraft (bundan da emin değilim), Warface (belki oynatır), Trine. Hepsinin Linux desteği var mı bilmiyorum ama benden bu kadar.
Aralarından seçtim biraz, öneriler için teşekkürler.

Geri
Yukarı