Düşük sistem gereksinimli oyun önerisi

Ben bizzat denedim. HOI4 ana ekranda 10 FPS zor alınıyor hocam. Hem o oyunda optimizasyon sıkıntısı var. EU4'te aynı şekilde.

Bende denedim hocam amaç oyun oynamak mı FPS almak mı 15 FPS ile oynadım ikisini de oyunu oynar ama oyun yavaş olur örneğin eu 4'te son hızda 2 yıl 1 günde geçer eu 4 TE50 yıl 1 günde geçer.

O halde mesele o düşünceyi kaldırabilecek bir beyine sahip olmakta.

Belki de arkadaşın strateji diyerek oyun kategorisini ayırması beyin olarak değil de gerçekten strateji olarak istemesidir.(Age of Empires vb).bu kadar komplike düşünmemek gerek bu tarz konularda.
Zaten arkadaş oyun fark etmiyor ama strateji de olabilir demiş. Yani NFS söylemen de sakınca yokta onu strateji olduğuna kendini inandırman da bir tık sakınca var gibi...

Nereden biliyorsun. HOI4 ve EU4 işlemci tabanlı bir oyun internetten FPS ayarlarını yaparsa 64 Bit Windows 10 kurarsa benden bile daha iyi alır.

Ekran kartı 32 MB. İşlemci i7 10900K bile olsa kaldırmaz. Kendim her ayarı denedim olmuyor işte hocam. Hem konu sahibi belki bu oyunları sevmiyor. Biz niye tartışıyoruz?

Ekran kartı 32 MB. İşlemci i7 10900K bile olsa kaldırmaz. Kendim her ayarı denedim olmuyor işte hocam. Hem konu sahibi belki bu oyunları sevmiyor. Biz niye tartışıyoruz?

Peki benim de sorum şu sen konu sahibi misin o belirtmiş mi ben bunu oynadım diye ekran kartına VRAM verirse sorun çözülür ayrıca bu devirde 32 MB ekran kartı kullanan mı kaldı herkeste bir ekran kartı var iyisinden kötüsünden eğer bu arkadaş 22 yaşındaysa zaten parçaları yükseltir. Biz neyin kafasını yaşıyoruz adam 22 yaşında ve HD Graphics sistemi var ve bunla oyun oynayacağım diyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı