Düşük sistem gereksinimli oyun önerisi

Peki benim de sorum şu sen konu sahibi misin o belirtmiş mi ben bunu oynadım diye ekran kartına VRAM verirse sorun çözülür ayrıca bu devirde 32 MB ekran kartı kullanan mı kaldı herkeste bir ekran kartı var iyisinden kötüsünden eğer bu arkadaş 22 yaşındaysa zaten parçaları yükseltir. Biz neyin kafasını yaşıyoruz adam 22 yaşında ve HD Graphics sistemi var ve bunla oyun oynayacağım diyor.

Konu sahibi değilim. Ekran kartına VRAM vermek bir şey değiştirmez. Ayrıca ben de HD Graphics bir laptop kullanıyorum. Arkadaş sistemi yükseltir evet. Bizim tartışmamıza da gerek yok.

Konu sahibi değilim. Ekran kartına VRAM vermek bir şey değiştirmez. Ayrıca ben de HD Graphics bir laptop kullanıyorum. Arkadaş sistemi yükseltir evet. Bizim tartışmamıza da gerek yok.
Hocam bende de HD graphics bir laptop vardı orda bizzat oynamıştım.Siz ayarları düzgün yapamamışsınız.

Hocam bende de HD graphics bir laptop vardı orda bizzat oynamıştım.Siz ayarları düzgün yapamamışsınız.
Orta-Üst düzey sistemlerde bile kasabilen bir oyun kendisi. Çok düşük FPS'lerde takıla takıla oynarsınız eğer oyun içi sürenin hızlı geçmesini istiyorsanız ki oyun bu süreleri yönetmeye dayanıyor. 1940 larda eziyet çekersiniz. Tavsiye etmem açıkçası.
Bir arkadaş açıklamış anlattığım durumu.

Stardew Valley, Starbound, Terraria, Dont Starve (belki açabilir).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video çekiyor diye 10FPS de fazladan eklesek 20 25 30FPS.

Yeni konular

Geri
Yukarı