Düşük Sistem Gereksinimli Pek Bilinmeyen 10 Oyun Önerisi - V5

ensareis

Hectopat
Makaleler
17
Öncelikle herkese merhabalar. Bugün size düşük sistem gereksinimli 10 oyunu listeledim. Özellikle az bilinen ve fiyatı ucuz olan oyunlardan seçmeye çalıştım. Listeyi alfabetik hazırladığımı da belirteyim. Eğer listede olmasını istediğiniz oyunlar varsa onları yazabilir, listedeki oynadığınız oyunlar hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz. Ek olarak bu listeyi tam bitirdiğimde elektriklerin kesildiğini ve listenin büyük bir kısmı taslakta kayıtlı olmadığından dolayı tekrar baştan hazırlamak zorunda kaldığımı söylemek isterim. Bu yüzden yazdığım yazılar biraz kısa olabilir. İyi okumalar.

1. liste:

2. liste:

3. liste:

4. liste:

1- Anachronox

1680199829223.png

Hikayesi güzel olan kaliteli bir Cyberpunk RPG oyunu arıyorsanız bu oyuna kesin bakmalısınız.

Fiyat: 13 TL
İndirimde: 1,82 TL
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo
  • RAM: 512 MB
  • Depolama: 2 GB

2- Beat Cop

b.jpg

Piksel stiliyle yapılmış gayet eğlenceli bir retro polis oyunu. Kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

Fiyat: 24 TL
İndirimde: 2,40 TL
  • VRAM: 512 MB
  • RAM: 2 GB
  • Depolama: 200 MB

3- Coffee Talk

c.jpg

Birilerinin dertlerini dinleyip kahve yaptığınız bu barista simülasyonunu oynamanızı şiddetle öneririm.

Fiyat: 22 TL
İndirimde: 11 TL
  • İşlemci: Intel Pentium 4
  • Depolama: 600 MB

4- Fistful of Frags

f.jpg

Vahşi Batı temalı bu kovboy FPS oyununu eğer bu türde çok oyunculu oyunlar arıyorsanız tavsiye edebilirim.

Fiyat: Ücretsiz
  • VRAM: 256 MB
  • Depolama: 4 GB

5- Hide and Seek

h.jpg

Arkadaşınız varsa bu saklambaç oyununu kesinlikle oynamalısınız.

Fiyat: 2,10 TL
İndirimde: 1,05 TL
  • İşlemci: Intel Core i5-4430
  • VRAM: 1 GB
  • RAM: 4 GB
  • Depolama: 500 MB

6- Legacy of Kain: Soul Reaver

l.jpg

PS1’in efsane oyunlarından olan Legacy of Kain: Soul Reaver’ı kesilikle oynamalısınız.

Fiyat: 13 TL
İndirimde: 1,82 TL

7- Mini Ninjas

m.jpg

Hitman’in yapımcılarından çıkmış bu aşırı iyi bir ninja oyunudur. Oynamanızı tavsiye ederim.

Fiyat: 18 TL
İndirimde: 2,70 TL
  • VRAM: 256 MB
  • Depolama: 6 GB

8- Omikron: The Nomad Soul

o.jpg

Quantic Dream’in ilk oyunu olan ve değeri pek bilinmemiş bu Cyberpunk oyunu denemenizi tavsiye ederim.

Fiyat: 18 TL
İndirimde: 2,70 TL

9- Quantum Conundrum

q.jpg

Bu aşırı eğlenceli bulmaca oyununun bulmaca türünde oyun arayanlara öneririm.

Fiyat: 16 TL
İndirimde: 1,76 TL

10- The Elder Scrolls II: Daggerfall

t.jpg

Bilinen bir serinin pek bilinmeyen 2. oyununun dünyası gerçkten sizi şaşırtacak cinsten.

Fiyat: Ücretsiz
  • İşlemci: Intel i486
  • RAM: 8 MB
  • Depolama: 25 MB

Mini ninjas be PS3 ümde vardı 2014'te ne oynardım son bossu çözemedim intermetten açmıştım meğer yıldırım atman gerekiyor muş.

İlk listenizden beridir bakıyorum önerdiğiniz bütün oyunlara, arada bilmediğim bir kaç oyun çıkıyor istek listeme ekliyorum. Teşekkürler liste için.

Starcraft gelebilir. ülkemizde bilinmeyen, yurt dışında babalarımızın neslinden kalma bir RTS oyunudur fakat kendisi kadar harika bir hikayesi de vardır. Battle.net üzerinde bedavadır, satın alınma ile daha yüksek sistem isteyen grafikleri restore edilmiş, geniş ekran destekli, ranklı modlu hali edinilebilir.

Geri
Yukarı