Düşük Sistem Gereksinimli Yüzlerce Saat Oynanabilecek Oyun Önerisi

O kadar önemli değil. RTX 2060 ve i7-10750H sahibiyim. Fakat laptop fanları devreye girmeden oynayabileceğim rahat takılabileceğim tarzda oyunlar arıyorum.
Sistemin düşük değil ama laptop olduğu için mutlaka fanlar devreye girecek. Tabi buna aldığın markanın kasa dizaynı ve fanların kalitesi de etki edecek, ses açısından.

Sistemin düşük değil ama laptop olduğu için mutlaka fanlar devreye girecek. Tabi buna aldığın markanın kasa dizaynı ve fanların kalitesi de etki edecek, ses açısından.
Tabii, ufak bir fan sesi problem değil. Yurtta kalıyorum yanımdaki arkadaşlar ders çalışırken turbo fan modu açıp rahatsız etmek istemiyorum. Ondan dolayı düşük gereksinimli oyun tavsiyesi istedim.

Binding Of Isaac Rebirth kesinlikle oynayabilirsin çok uzunda bir oyundur duymuşsundur, Darkest Dungeon, Valheim'de ses yaptıracak kadar sistemi yormaz diye düşünüyorum güncelleme geldi baya, Dead Cells, Streets Rogue, Forager garip ama değişik şekilde oynadın mı bırakamıyorsun :D, yeni çıkan Eastward tavsiye edebilirim hoştur, Hades kendi listemden steamden yakaladığım çok sistem istemeyen oyunlar bunlar dostum umarım gözüne çarpan vardır keyifli oyunlar.

Geri
Yukarı