Düşük Sistem Gerektiren Oyun Tavsiyesi

Hyperion33

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Wirtschaftsinformatiker
Arkadaşlar yeni bir bilgisayar alabilmek için için para biriktiriyorum da şu anda elimde bir laptop var o da arkadaşımın bana önerebileceğiniz çok fazla sistem istemeyen oyunlar var mı? Mesela bugün COD 2 indirdim onu oynuyorum. Bunun gibi çok sistem gerektirmeyen ama kendine çeken oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni bir bilgisayar alabilmek için için para biriktiriyorum da şu anda elimde bir laptop var o da arkadaşımın bana önerebileceğiniz çok fazla sistem istemeyen oyunlar var mı? Mesela bugün COD 2 indirdim onu oynuyorum. Bunun gibi çok sistem gerektirmeyen ama kendine çeken oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.
Super Mario :D şaka bir yana call of duty modern warfare.

X-Men Origins: Wolverine, Prototype, Just Cause 1 ve güzel bir sistemde iyice tadına varabileceğiniz Fantazi, Kurgu, Rekabet: Aion Online öneririm, ama oyun ingilizce...

Son düzenleme:
Az önce This War of Mine aldım. Şuan için oyun acayip sardı başından kalkamıyorsun. Oynanış ve hikaye çok iyi. Grafikte bu tarz oyun için gayet yeterli. Hayatta kalma mücadelesi veriyorsun. Savaşın diğer yüzünü gösteriyor. Bana kalırsa mükemmel. Şu anda indirimde. 6,20₺ kaçırmadan almalısınız diyorum :)
Sistem olarak pek bir bilgim yok ama fazla sistem istemiyor yani. Rahat rahat oynarsınız.

This War Of Mine kesinlikle öneririm.
Bir de Town Of Salem var. Steam'den almak istersen 10 TL ama tarayıcı üzerinden, internetten oynamak istersen ücretsiz. Benim favori oyunum kendisi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı