Düşük sistem isteyen oyun önerisi

ahmetcimarici

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Karşınızda klasiğin de ötesinde tam bir düşüğün düşüğü Türk oyuncu duruyor. Intel i3 6100 işlemci ve GT420 ekran kartımla oyun oynamaya çalışıyorum. Evet yanlış duymadınız. Her neyse şu ana kadar GTA 3, vice ve san üçlüsü, Euro Truck Simulator 2 (hala daha), Far Cry 3, Tomb Raider oynamış birisiyim. Ve yeni oyun arıyorum.

Sistemimin kaldırabileceği oyun sayısı sınırlı olunca haliyle oynayacak oyun bulmak zor oluyor. Bu yüzden sizden yardım istiyorum...
Ha bu arada şu anda GTA V yükledim en düşük ayarlarda 800x600 çözünürlükte kaç FPS bilmiyorum ama akıcı oynatabiliyor. XD her neyse.

Ben yaptığım araştırmalarda Far Cry 2 gözüme çarptı açıkçası. Sizce oynanabilir bir oyun mu?

Neyse konuyu çok dağıttım. GT 420 ve Intel i3 6100 işlemcili PC'mle oynayabileceğim oyu önerisi lazım bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Karşınızda klasiğin de ötesinde tam bir düşüğün düşüğü Türk oyuncu duruyor. Intel i3 6100 işlemci ve GT420 ekran kartımla oyun oynamaya çalışıyorum. Evet yanlış duymadınız. Her neyse şu ana kadar GTA 3, vice ve san üçlüsü, Euro Truck Simulator 2 (hala daha), Far Cry 3, Tomb Raider oynamış birisiyim. Ve yeni oyun arıyorum.

Sistemimin kaldırabileceği oyun sayısı sınırlı olunca haliyle oynayacak oyun bulmak zor oluyor. Bu yüzden sizden yardım istiyorum...
Ha bu arada şu anda GTA V yükledim en düşük ayarlarda 800x600 çözünürlükte kaç FPS bilmiyorum ama akıcı oynatabiliyor. XD her neyse.

Ben yaptığım araştırmalarda Far Cry 2 gözüme çarptı açıkçası. Sizce oynanabilir bir oyun mu?

Neyse konuyu çok dağıttım. GT 420 ve Intel i3 6100 işlemcili PC'mle oynayabileceğim oyu önerisi lazım bana.

Left 4 Dead 1 / 2 oynayabilirsiniz.

Hocam bende de yanlış bilmiyorsam sizden kötü bir işlemci (i5 3300) ve GT 430 var.
Eğer ki GT 420 ve 430 arasında ki fark çok fazla değilse size kendi oyun listemi atabilirim isterseniz.

Oyun bağımlısı iken fazlasıyla çok oyunu not almıştım :D

Birçoğunu düşük ayarlarda çalıştırmanız gerekebilir ama anladığım kadarıyla sizin için sıkıntı olmaz.

Left 4 Dead 1 / 2 oynayabilirsiniz.
Çok iyi tavsiye teşekkür ederim. Her iki oyun da 18.5₺'ymiş. Online de var ve arkadaşlarım da sahip. Kesinlikle beklemeden alacağım iki oyun.
Hocam bende de yanlış bilmiyorsam sizden kötü bir işlemci (i5 3300) ve GT 430 var.
Eğer ki GT 420 ve 430 arasında ki fark çok fazla değilse size kendi oyun listemi atabilirim isterseniz.

Oyun bağımlısı iken fazlasıyla çok oyunu not almıştım :D

Birçoğunu düşük ayarlarda çalıştırmanız gerekebilir ama anladığım kadarıyla sizin için sıkıntı olmaz.
Düşük ayarlar benim gibi bir Türk gencinin ne haddine efendim. Sizin gibi tam benzer seviyede sisteme sahip birisine denk gelmem büyük şans. Önerilerinizi bekliyorum.

Çok iyi tavsiye teşekkür ederim. Her iki oyun da 18.5₺'ymiş. Online de var ve arkadaşlarım da sahip. Kesinlikle beklemeden alacağım iki oyun.

Düşük ayarlar benim gibi bir Türk gencinin ne haddine efendim. Sizin gibi tam benzer seviyede sisteme sahip birisine denk gelmem büyük şans. Önerilerinizi bekliyorum.
Hocam öncelikle önerdiğim oyunların fiyatları hakkında hiçbir bilgim yok çünkü dediğim gibi listeyi eskiden yapmıştım o oyunları indirimdeyken de yakalamış olabilirim korsanda indirmiş olabilirim hiç hatırlamıyorum gerçekten.

Hatırladığım özel oyunları direkt olarak buraya yazayım;
Katana Zero - Spec Ops The Line - BioShock infinite - dishonered - untitled goose Game - (640x480'de akıcı bir şekilde oynadım ve çok eğlenceliydi) Wolfenstein the New order - Call of Duty Modern Warfare 2(bu oyun çok güzel olduğu için yazdım MW3 ve Black Ops 2'de oynamıştım rahat bir şekilde) - Ghostrunner (bir ayarı yapmanız gerekiyor oyun Minecraft'a dönüyor biraz ama ben bayağı eğlenmiştim) - The Stanley Parable - Prototype 2 - Superhot - Mafia 2 - Max Payne serisi - Hitman Blood Money ve Absolution - Mirror's Edge - Punch Club - Paper's Please - Portal - F. E. A. R - Celeste - Carrion - Assassin's Creed Ezio üçlemesi (AC 2, Brotherhood ve Revolutions. Bir oyunu bitirdikten sonra iyi bir ara verin 2-3 ay yoksa çok sıkılırsınız. Revolutions oynamanıza da hiç gerek yok aslında) ve 3 - Rage 1 ve Starday Valley aklımda olan veya listeye bakınca hatırladığım iyi oyunlar (dediğim gibi bu oyunlar piyasadan kaldırılmış bile olabilir :D)

Aşağıdaki oyunların birçoğu kötü veya sistemin yetmeyeceği oyunlar olabilir, tam olarak bilmiyorum vaktiniz olursa ve yukarıdaki oyunlar biterse bakmanızı öneririm.
Oyunlar pahalı veya kötü olabilir kusuruma bakmayın uzun süredir pek oyun oynamıyorum.

Far Cry 3 blood Dragon.
GTA SA.
Raft.
Killing Floor 2
Rage 1
Half-Life 2 combine mod.
Dishonered.
Black Mesa.
Zombie army 4
Hellpoint.
Prodeus.
Don't Starve Together.
Untitled goose Game.
Retro City Rampage.
Spelunky.
Ftl.
Fez.
Path of Exile.
Stanley parable.
This War of Mine.
Shovel Knight.
Banner Saga.
Prison architect.
Darkest Dungeon.
Hyper light drifter.
Shadow tactics.
Rimworld.
Oxygen nor ıncluded.
Tooth and tail.
What remains of edith finch.
Hollow Knight.
Return of the obra dinn.
Gris.
Frostpunk.
Far lone sails.
Sunless skies.
Valfaris.
Childern of morta.
BioShock infinite.
Wizard of Legend.
Seen.
Stoneshard.
Alba a wildlife adventure.
Plague m. D.
Under the sand a road trip Game.
Power & revolution 2020 Edition.
Universe sandbox.
Fury unleashed.
Good Company.
Slime Rancher.
Parkitect.
Shopping tycoon.
Power & revolution geopolitical Simulator 4
Dealer's Life 2
Kerbal space.
Founders fortune.
Hellbound.
Terratech.
Super worldbox.
Out of space.
Superfighters Deluxe.
Morbid the seven acolytes.
Prodeus.
Cooking Simulator.
Nuclear throne.
Rimworld.
Dimension Drive.
Project hospital.
Pummel Party.
Gucamelee.
Call of Juarez bound in blood.
Resistance 3
Dead Space.
The Stanley Parable.
Jedi Knight: Jedi academy.
Vanquish.
Heroes 3
Moonlighter.
Burnout paradise Remastered.
ASTRONEER.
Mark of the ninja.
Saints Row IV.
Syndicate.
Genesis Alpha One.

Hocam öncelikle önerdiğim oyunların fiyatları hakkında hiçbir bilgim yok çünkü dediğim gibi listeyi eskiden yapmıştım o oyunları indirimdeyken de yakalamış olabilirim korsanda indirmiş olabilirim hiç hatırlamıyorum gerçekten.

Hatırladığım özel oyunları direkt olarak buraya yazayım;
Katana Zero - Spec Ops The Line - BioShock infinite - dishonered - untitled goose Game - (640x480'de akıcı bir şekilde oynadım ve çok eğlenceliydi) Wolfenstein the New order - Call of Duty Modern Warfare 2(bu oyun çok güzel olduğu için yazdım MW3 ve Black Ops 2'de oynamıştım rahat bir şekilde) - Ghostrunner (bir ayarı yapmanız gerekiyor oyun Minecraft'a dönüyor biraz ama ben bayağı eğlenmiştim) - The Stanley Parable - Prototype 2 - Superhot - Mafia 2 - Max Payne serisi - Hitman Blood Money ve Absolution - Mirror's Edge - Punch Club - Paper's Please - Portal - F. E. A. R - Celeste - Carrion - Assassin's Creed Ezio üçlemesi (AC 2, Brotherhood ve Revolutions. Bir oyunu bitirdikten sonra iyi bir ara verin 2-3 ay yoksa çok sıkılırsınız. Revolutions oynamanıza da hiç gerek yok aslında) ve 3 - Rage 1 ve Starday Valley aklımda olan veya listeye bakınca hatırladığım iyi oyunlar (dediğim gibi bu oyunlar piyasadan kaldırılmış bile olabilir :D)

Aşağıdaki oyunların birçoğu kötü veya sistemin yetmeyeceği oyunlar olabilir, tam olarak bilmiyorum vaktiniz olursa ve yukarıdaki oyunlar biterse bakmanızı öneririm.
Oyunlar pahalı veya kötü olabilir kusuruma bakmayın uzun süredir pek oyun oynamıyorum.

Far Cry 3 blood Dragon.
GTA SA.
Raft.
Killing Floor 2
Rage 1
Half-Life 2 combine mod.
Dishonered.
Black Mesa.
Zombie army 4
Hellpoint.
Prodeus.
Don't Starve Together.
Untitled goose Game.
Retro City Rampage.
Spelunky.
Ftl.
Fez.
Path of Exile.
Stanley parable.
This War of Mine.
Shovel Knight.
Banner Saga.
Prison architect.
Darkest Dungeon.
Hyper light drifter.
Shadow tactics.
Rimworld.
Oxygen nor ıncluded.
Tooth and tail.
What remains of edith finch.
Hollow Knight.
Return of the obra dinn.
Gris.
Frostpunk.
Far lone sails.
Sunless skies.
Valfaris.
Childern of morta.
BioShock infinite.
Wizard of Legend.
Seen.
Stoneshard.
Alba a wildlife adventure.
Plague m. D.
Under the sand a road trip Game.
Power & revolution 2020 Edition.
Universe sandbox.
Fury unleashed.
Good Company.
Slime Rancher.
Parkitect.
Shopping tycoon.
Power & revolution geopolitical Simulator 4
Dealer's Life 2
Kerbal space.
Founders fortune.
Hellbound.
Terratech.
Super worldbox.
Out of space.
Superfighters Deluxe.
Morbid the seven acolytes.
Prodeus.
Cooking Simulator.
Nuclear throne.
Rimworld.
Dimension Drive.
Project hospital.
Pummel Party.
Gucamelee.
Call of Juarez bound in blood.
Resistance 3
Dead Space.
The Stanley Parable.
Jedi Knight: Jedi academy.
Vanquish.
Heroes 3
Moonlighter.
Burnout paradise Remastered.
ASTRONEER.
Mark of the ninja.
Saints Row IV.
Syndicate.
Genesis Alpha One.
Bu mükemmel liste için teşekkür ederim. İsmini duyup da bilgisayarımın kaldırmayacağını düşündüğüm oyunlardan hiç duymadığım oyunlar var. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Bu mükemmel liste için teşekkür ederim. İsmini duyup da bilgisayarımın kaldırmayacağını düşündüğüm oyunlardan hiç duymadığım oyunlar var. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Hocam belki kaldırmayabilirde dediğim gibi GT 430 ile GT 420 arasında ki farkı gerçekten bilmiyorum.
Oyunu satın almadan önce YouTube'daki testlere bakmanızı öneririm.

Geri
Yukarı