Düşük sisteme oyun tavsiyesi

sfxlopez

Centipat
Daha fazla  
Selam dostlar, League of Legends'da 70-80 FPS aldığım ve GTA San Andreas, Vice City gibi oyunları kaldıran bir sistemim var, bu yüzden sizlerden oyun önerileri bekliyorum. (VRAM 128 MB gösteriyor sebebini ben de bilmiyorum.)

Şuradan bir şeyler bulursun, şimdiden iyi oyunlar.

1664109695192.png

Selam dostlar, League of Legends'da 70-80 FPS aldığım ve GTA San Andreas, Vice City gibi oyunları kaldıran bir sistemim var, bu yüzden sizlerden oyun önerileri bekliyorum. (VRAM 128 MB gösteriyor sebebini ben de bilmiyorum.)

Half-Life oynarsın bir de CoD serisinin ilk oyunları.

Şuradan bir şeyler bulursun, şimdiden iyi oyunlar.

Eki Görüntüle 1527593

Yarısı olmaz. Bully belki olurda. AC 2 Max Payne bunlar olur. Ama benşahsen. Şunları öneririm:

Gizlilik: AC 1 -2, Dishonored, Splinter Cell, Hitman, mark of the ninja
Yarış: ETS 1 -2, Dirt 1, NFS Most Wanted 1-2, City Car Driving(bu tam olur mu bilmiyorum)
Silah: Crysis -warhead, Far Cry 1- 2 - 3, Call of Duty 2-4
İlerlemeli-gelişmeli macera: GTA SA-vice-3(belki 4),Far Cry (gene giriyor),

En çok önerdiğim ise: Far Cry 3

Yarısı olmaz. Bully belki olurda. AC 2 Max Payne bunlar olur. Ama benşahsen. Şunları öneririm:

Gizlilik: AC 1 -2, Dishonored, Splinter Cell, Hitman, mark of the ninja
Yarış: ETS 1 -2, Dirt 1, NFS Most Wanted 1-2, City Car Driving(bu tam olur mu bilmiyorum)

Hocam Far Cry 3 bile acayyip kasıyor ama tekrar deneyeceğim formattan sonra belki değişme olur

Gizlilik: AC 1 -2, Dishonored, Splinter Cell, Hitman, mark of the ninja.

Hangisi olmaz söyle bakayım. Arkadaş sistemini belirtmemiş bile. Ben kendi Pentium N3710 ve HD 405'li sistemimden baz aldım, en düşük ayar ve grafiklerde hepsini açıyor. O dediğin bully 720p 30 FPS çalışıyor ne diyorsun. Max Payne 3, Far Cry 3 gibi oynadığım oyunlar da var.

Hangisi olmaz söyle bakayım. Arkadaş sistemini belirtmemiş bile. Ben kendi Pentium N3710 ve HD 405'li sistemimden baz aldım, en düşük ayar ve grafiklerde hepsini açıyor. O dediğin bully 720p 30 FPS çalışıyor ne diyorsun. Max Payne 3, Far Cry 3 gibi oynadığım oyunlar da var.

Hocam sistem yok desem yeridir, ekran kartım Intel HD grap 620 128 mb VRAM, işlemci i5 2700Hz, 4 GB RAM ve SSD'siz.

Hocam sistem yok desem yeridir, ekran kartım Intel HD grap 620 128 MB VRAM, işlemci i5 2700Hz, 4 GB RAM ve SSD'siz.

Aynen yok. O sistem benim sistemimden 10 kat daha iyi bir sistem. Dostum elindekinin kıymetini bil, o cihaz 2010 civarı her türlü oyunu rahat rahat açar. Öyle düşük de denemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı