Düşük sisteme oyun tavsiyesi

Aynen yok. O sistem benim sistemimden 10 kat daha iyi bir sistem. Dostum elindekinin kıymetini bil, o cihaz 2010 civarı her türlü oyunu rahat rahat açar. Öyle düşük de denemez.

O halde sistemsel sorunlar var ve çözemiyorum ekranım normalde 2 GB VRAM alıyordu ama artık yok ve ilk zamanlarda Valorant Fortnite gibi oyunlarda akıcıydı ama şu an GTA SA zor yürüyor.

O halde sistemsel sorunlar var ve çözemiyorum ekranım normalde 2 GB VRAM alıyordu ama artık yok ve ilk zamanlarda Valorant Fortnite gibi oyunlarda akıcıydı ama şu an GTA SA zor yürüyor.

Ekran kartının aldığı VRAM önemli değil. 64 MB da 2 GB da aynı performansı verecek, dahili ekran kartında o önemli değil.

O GTA SA'nın kasmasının sebebi sağlamindir'den indirmen, orasının San Andreas'ı bozuk ve her türlü aşırı kasıyor. Kendim de denedim zamanında. Sistemin GTA 4'ü rahat açacak sistem.

Başka sorunlar olabilir tabii, yazılımsal veya ısınmaya bağlı. Onu buradan bilemeyiz.

Ekran kartının aldığı VRAM önemli değil. 64 MB da 2 GB da aynı performansı verecek, dahili ekran kartında o önemli değil.

O GTA SA'nın kasmasının sebebi sağlamindir'den indirmen, orasının San Andreas'ı bozuk ve her türlü aşırı kasıyor. Kendim de denedim zamanında. Sistemin GTA 4'ü rahat açacak sistem.

Başka sorunlar olabilir tabii, yazılımsal veya ısınmaya bağlı. Onu buradan bilemeyiz.

Hepsi orijinal içerik ama bilemiyorum hard disk ölmüş tamirciden duyduğuma göre ve işlemciden yiyor kalan belleği.

Selam dostlar, League of Legends'da 70-80 FPS aldığım ve GTA San Andreas, Vice City gibi oyunları kaldıran bir sistemim var, bu yüzden sizlerden oyun önerileri bekliyorum. (VRAM 128 MB gösteriyor sebebini ben de bilmiyorum.)

NFS MW (2005),belki (2012)
Super mario, mario forever.
Age of History 2

Hepsi orijinal içerik ama bilemiyorum hard disk ölmüş tamirciden duyduğuma göre ve işlemciden yiyor kalan belleği.

Orijinal, eminim evet. Dostum burada korsan kullanıyorum demen linç edilmene sebep olmaz, korsana destek ve link vermek yasak sadece. Oyunu başka bir yerden indirmeyi dene.

Hard disk ölse o drop yemene ve fena yüklenme sürelerine sebep olur, FPS'i etkilemez. İşlemciden yemez kalan belleği, verdiğin VRAM'i RAM'den alır sistem.

Düşük FPS için bir konu açmanı öneririm. Çünkü dediğim gibi, o sistem GTA SA'da kasacak sistem değil.

Geri
Yukarı