Düşük Sistemli FPS ve Araba Oyunları

2 GB RAM, Intel HD Graphics by trail, Intel Celeron N2840.
İle 720P düşük ayarlarda 60 FPS oynadım.

Intel HD bay trail dediğin ekran kartı benim kenarda duran bir laptopum var
Intel atom 1.8 GHz.
Intel HD bay trail
2 GB RAM'in 1 GB'ı boşta.
Bay trail ekran kartı 1 GB'dı ama benimki 256 MB.
2 GB RAM, Intel HD Graphics by trail, Intel Celeron N2840.
İle 720P düşük ayarlarda 60 FPS oynadım.

Tabii ki oynatır 1 GB ekran kartıyla.

CS:GO, Zula, NFS Underground, GTA San Andreas, need for speeed Carbon, Need for Speed most wanted. Bu oyunların CS:GO ve Zula hariç hepsini PS2'de oynadım. Bilgisayarının kaldırmaması imkansız. CS:GO biraz zorlar ama Zula zaten 2 GB istiyor.
CS:GO, Zula, NFS Underground, GTA San Andreas, need for speeed Carbon, Need for Speed most wanted. Bu oyunların CS:GO ve Zula hariç hepsini PS2'de oynadım. Bilgisayarının kaldırmaması imkansız. CS:GO biraz zorlar ama Zula zaten 2 GB istiyor.

Zula 35-50 FPS veriyordu 37 lvl hesabım vardı sonra bıraktım sıkıldım artık CS:GO açsa Zula'ya hiç girmezdim.
by trail en kötü sizimkinden sonra gelen en kötü Intel HD Graphics.

Ya anlamıyor musun Intel HD benim ekran kartından daha iyi bende 20 FPS veren bay trail de 50 FPS'den aşağı düşmüyor.

Zula 35-50 FPS veriyordu 37 lvl hesabım vardı sonra bıraktım sıkıldım artık CS:GO açsa Zula'ya hiç girmezdim.

Ya anlamıyor musun Intel HD benim ekran kartından daha iyi bende 20 FPS veren bay trail de 50 FPS'den aşağı düşmüyor.
By trail zula'da 50 fps'den aşağı veriyor ben intel hd graphics 2000 kullanıyorum.Zaten sizinki en kötü intel hd graphişcs ama by trail'de ondan sonra o kötü geliyor.

Daha fazla konuşmak istemiyorum ben gördüğümü söylüyorum bu Intel HD konusunuda burada kapatalım tavsiye verecek olan varsa versin.

TES 4 Oblivion ve Morrowind. FPS Shooter istiyorsan bilemem tabi. Bu arada Morrowind'in yaması yok, ingilizce onu da belirteyim.

Geri
Yukarı