Düşük sistemli futbol oyunu önerisi

Enes_Tiryaki

Hectopat
Yer
Üsküdar/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
AliExpress'ten gamepad sipariş etmiştim ve 2-3 güne gelecek. Bir tane de futbol oyunu bakayım dedim ama hangisini yüklesem karar veremedim, siz sistemimin kaldırabileceği en iyi pes veya FIFA oyununu (o sürümlerde hangisi daha iyiyse) önerebilir misiniz?

CPU: i5-3470
RAM: 2x8 GB DDR3.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 7570(biliyorum çok kötü bir ekran kartı)

Not: Sistemimin kaldırmasından kastım; 720p 60FPS oynatmasını istiyorum, 30 FPS bu tarz oyunlarda güzel gelmiyor.

FIFA 18 720P 60FPS oynatacağını düşünüyorum.

Bknz: Sizden daha düşük sistem ile 50-60FPS civarında gezinen bir inceleme.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FIFA 18 720p 60FPS oynatacağını düşünüyorum.

Bknz: Sizden daha düşük sistem ile 50-60FPS civarında gezinen bir inceleme.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

PES 17'ye kadar bu sistemi kastırmaz bence.

İkisine de bakacağım.

Son düzenleme:
Hocam PES 2020 nasıl oynayabiliyorum, HD 7870 istemiyor mu? Benimki 7570.
Hocam senin ekran kartın ile PES 2021 bile oynayan var PES 2020 haydi haydi kastırmadan oynatır diye düşünüyorum ama yine de bir dene

Hocam senin ekran kartın ile PES 2021 bile oynayan var PES 2020 haydi haydi kastırmadan oynatır diye düşünüyorum ama yine de bir dene

Dediğim gibi 30FPS bu tür oyunlarda pek sarmıyor, en azından 45-50 olması lazım ki zevk versin. Ama yine de bakarım.

Peki sizce bu sürümlerde pes mi daha iyi yoksa FIFA mı? FIFA'nın son sürümlerinde çok büyük bir üstünlük sağladığını biliyorum, peki bu sürümlerde hangisi daha iyi.

Hocam PES 2020 nasıl oynayabiliyorum, HD 7870 istemiyor mu? Benimki 7570.
@AlayınaGider anlamadım kaldırıyor mu şimdi? Yazdığımı niye beğendiniz.

Paylaştığımı görmediniz videoda sizin ekran kartınızla ve sizinle aynı RAM paylaşan bir kullanıcı video paylaşmış izleyin kararı siz verin.
Dediğim gibi 30FPS bu tür oyunlarda pek sarmıyor, en azından 45-50 olması lazım ki zevk versin. Ama yine de bakarım.

Peki sizce bu sürümlerde pes mi daha iyi yoksa FIFA mı? FIFA'nın son sürümlerinde çok büyük bir üstünlük sağladığını biliyorum, peki bu sürümlerde hangisi daha iyi.
En hafifi pes diyebilirim yani en düşük işletim sistemi ve çok performans harcamayan pestir bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı