Düşük sistemli hikayeli oyun tavsiyesi

Gamer Craft

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayar özelliklerim GT 710M 8 GB RAM Intel i5 3337u işlemcim var kaliteli klasik olmayan hikayeli oyun önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Klasik olarak Half Life, Max Payne 1-2, Mafia 1-2, COD 1-2 kesinlikle oynamalısın. Klasik olmasın diyorsanda El Matador, CSCZ Deleted Scenes, Metro 2033, Max Payne 3, XIII Classic, Wars & Warriors Joan of Arc, Sniper Elite önerimdir. Aklıma başka gelmiyor kusura bakma.

Klasik olarak Half-Life, Max Payne 1-2, Mafia 1-2, CoD 1-2 kesinlikle oynamalısın. Klasik olmasın diyorsanda el matador, cscz deleted scenes, Metro 2033, Max Payne 3, XIII classic, wars & warriors joan of arc, Sniper Elite önerimdir. Aklıma başka gelmiyor kusura bakma.

Max Payne serisi beni pek sarmadı Mafia 2 bitirdim 1'e başladım diğer önerdiğin oyunlara bakacağım teşekkürler.

Max Payne serisi beni pek sarmadı Mafia 2 bitirdim 1'e başladım diğer önerdiğin oyunlara bakacağım teşekkürler.
Evet Max Payne serisi biraz zordur hikayeside klişe gelebilir ama benim hayatımın oyunudur. Tabii herkes farklıdır kimisi en efsane oyunları beğenmez kimisi en leş oyunlara bayılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı