Düşük sistemli iki oyun önerisi

Böyle oynatsa yine olur😀
Hocam bir arkadaşımız sizin işlemcinizle GPU olmadan oynamış, aynı şekilde 2 GB ile.

Aynı zamanda bir liste okudum, CS:Source yazılmış. Şahsen 6 yıl oynadım. Eğer Global Offensive oynamaya internet kafeye gitmiyorsanız (silah mekaniği değişik olduğundan ısınması zaman alıyor) öneririm. Bunun dışında yine Prince of Persia: Warrior Within için shader problemi yaşayan birkaç insan buldum. Oyunu düşük ayarlarda açarsanız bir problem kalmaz gibi duruyor.

İyi oyunlar 🙂

CS.

Hocam bir arkadaşımız sizin işlemcinizle GPU olmadan oynamış, aynı şekilde 2 GB ile.

Aynı zamanda bir liste okudum, CS: Source yazılmış. Şahsen 6 yıl oynadım. Eğer global offensive oynamaya internet kafeye gitmiyorsanız (silah mekaniği değişik olduğundan ısınması zaman alıyor) öneririm. Bunun dışında yine prince of persia: Warrior within için shader problemi yaşayan birkaç insan buldum. Oyunu düşük ayarlarda açarsanız bir problem kalmaz gibi duruyor.

İyi oyunlar 🙂

CS Source'yi en yüksek ayarlarda 45 50 FPS gidiyordu.

Aynı zamanda bir liste okudum, CS: Source yazılmış. Şahsen 6 yıl oynadım. Eğer global offensive oynamaya internet kafeye gitmiyorsanız (silah mekaniği değişik olduğundan ısınması zaman alıyor) öneririm. Bunun dışında yine prince of persia: Warrior within için shader problemi yaşayan birkaç insan buldum. Oyunu düşük ayarlarda açarsanız bir problem kalmaz gibi duruyor.

İyi oyunlar 🙂

CS:GO ise pixel shader 3.0 istiyor.

Son düzenleme:
Soul reaver oyun serisini tavsiye ederim.
Star Wars'ın eski oyunlarına bakın çok seveceğinize eminim. Ben arada hala oynuyorum.
Tie Fighter ve X-wing oyunları çok güzeldir.
Star Wars: Dark forces 1 ve 2
Mysterrius of siths.
Jedi outcast.
Jedi academy.
Warhammer 40.000: Dawn of war.
Warhammer Quest.
Door kickers.
Diablo 2.
Hitman codname: 47 ( kaldırır mı emin olamadım )
Star Wars rogue squardon serisi ( bunu kesinlikle oyna )
Midnight club ( araba yarışı )
System shock serisi ( ben oynamadım ama çok sevdiğim bir oyun serisi olan BioShock serisi bu oyunun manevi olarak devamıymış diyorlar )
Monkey ısland serisine bir bak yabancı dilin varsa.
Wing commander.
Star Trek Elite Force ( kesinlikle oynamalısın )
Yoda's story var ama yani oynar mısın emin değilim.
Earthworm Jim ve Mega man oyunlarına bir bak :D

Bu videolar size yardımcı olacaktır diye tahmin ediyorum aynı zamanda

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
.

.

Sıkıntı değil ya boş vaktin olursa yazarsın hem bende biraz oyuna gireyim

Oyun akıcıdan daha akıcı gidiyor grafikler düşük çözünürlük tam mönitörüme göre bayağı akıcı fakat çok zor geçemedim. 😀
Enterprise_1071 üyemizin attıkları fazla bilinmeyen ama sisteminizin kaldıracağını düşündüklerim denilebilir.

Ben özellikle Rise of Nations serisini öneriyorum. Yapay zekası yeni başlayanlar için biraz zor gelse de alıştıktan sonra eğlenceli hale gelebilir. Bunun yanında oynamadıysan Underground 2 ve Carbon'u öneriyorum. Carbon'daki hikaye ve harita sonradan çıkan birçok oyundan daha güzel geliyor bana. Most Wanted sistemi zorlayabilir, emin değilim. Unreal Tournament 2004, Tactical Ops: Assault on Terror öneriyorum. Uzun zaman oldu ancak Tactical Ops'ta telsiz ile takım arkadaşından silah değiştirmeyi teklif etme dahi vardı diye hatırlıyorum.

Güzel, oynattığına sevindim 🙂

HOI4 ( Kaiserreich, Road To 56 gibi modlar ile süper, normal hali de güzel. )
EU4
COH2
Mount And Blade: Warband ( Diplomacy Litdum gibi bir mod vardı o çok hoş. )
CK2 ( Belki hoşuna gider, şahsen ben sevmedim.)
Civilization serisi
AOE serisi
Red Alert

Bunları güzel oyunlar. Umarım hoşuna giderler.

Enterprise_1071 üyemizin attıkları fazla bilinmeyen ama sisteminizin kaldıracağını düşündüklerim denilebilir.

Ben özellikle Rise of Nations serisini öneriyorum. Yapay zekası yeni başlayanlar için biraz zor gelse de alıştıktan sonra eğlenceli hale gelebilir. Bunun yanında oynamadıysan Underground 2 ve Carbon'u öneriyorum. Carbon'daki hikaye ve harita sonradan çıkan birçok oyundan daha güzel geliyor bana. Most Wanted sistemi zorlayabilir, emin değilim. Unreal Tournament 2004, Tactical Ops: Assault on Terror öneriyorum. Uzun zaman oldu ancak Tactical Ops'ta telsiz ile takım arkadaşından silah değiştirmeyi teklif etme dahi vardı diye hatırlıyorum.

Güzel, oynattığına sevindim 🙂

Ben çok seviyorum hepsini oynamadıysanız sizede tavsiye ederim çok zevkliler :D

Yeni konular

Geri
Yukarı