Düşük sistemli oyun motoru önerisi

i3 3120M Radeon 7600M ve 4 GB RAM var 3D destekleyen bir motor arıyorum. Aynı zamanda düşük boyutlu.

Mümkünse belleğinizi 8 GB'ye yükseltin. En mantıklı seçim Unreal Engine. Konuyu açtığım zaman bende de i3 4005u ve HD Graphics 4000 vardı halinizi anlıyorum...

Teşekkürler bir bakayım ona. Epic Games zaten yüklü bende ama sistemim yetmiyor diye bakmamıştım. Belleği yükseltirsem bir bakarım.

Abi sende ne ettin bee! Bir an düşük sistem diye dalga geçiyorsun sandım.
Konuyu açma amacımda ki sistemim o değildi. Evde 2 bilgisayar vardı biri laptop biri masaüstü laptop için oyun motoru sormuştum.
Mümkünse belleğinizi 8gb'ye yükseltin. En mantıklı seçim Unreal Engine. Konuyu açtığım zaman bende de i3 4005u ve HD Graphics 4000 vardı halinizi anlıyorum...
.

Bayağı kötü PC 8 GB RAM 256 GB SSD 3GHz işlemci i5 ekran kartı RX580 Special Edition.

Game maker Studio en düşük sistemli oyun motorlarından biri diye biliyorum tavsiye ederim. Konuyu dağıtmak istemiyorum ama kötü dediğiniz PC de 3D olabilecek şekilde oyun yapabilirsiniz ben burada Duo 2 işlemci 2 GB RAM ile çalışabilecek bir oyun motoru arıyom.

Game maker Studio en düşük sistemli oyun motorlarından biri diye biliyorum tavsiye ederim. Konuyu dağıtmak istemiyorum ama kötü dediğiniz PC de 3D olabilecek şekilde oyun yapabilirsiniz ben burada Duo 2 işlemci 2 GB RAM ile çalışabilecek bir oyun motoru arıyom.
Konuyu açma amacımda ki sistemim o değildi. Evde 2 bilgisayar vardı biri laptop biri masaüstü laptop için oyun motoru sormuştum.

.
.

Geri
Yukarı