Düşük sistemli Terraria benzeri oyun önerisi

Stardew zaten kütüphanemde var ama pek kafam basmadı o oyuna.

Hocam oyunu kafam basmadı deyip salmayın bence oyunun içine girerseniz çok rahat 100 saat götürür aslında oynanış olarak çok basit chill oyun.
Ayrıca kesinlikle graveyard keeper oyununa bakın başka arkadaşın dediği gib etailde 26 TL imiş bu oyunda aynı şekikde 80 saat falan götürür daha karanlık bir oyun siz mezar bekçisisiniz ve insan etinden burger falan yapıp satabiliyorsunuz güzel oyundur. (1 ay önce 12 TL'ye almıştım 190 olmuş)

Hocam oyunu kafam basmadı deyip salmayın bence oyunun içine girerseniz çok rahat 100 saat götürür aslında oynanış olarak çok basit chill oyun.
Ayrıca kesinlikle graveyard keeper oyununa bakın başka arkadaşın dediği gib etailde 26 TL imiş bu oyunda aynı şekikde 80 saat falan götürür daha karanlık bir oyun siz mezar bekçisisiniz ve insan etinden burger falan yapıp satabiliyorsunuz güzel oyundur. (1 ay önce 12 TL'ye almıştım 190 olmuş)

Steam cüzdanımda bakiye o yüzden başka siteden alamıyorum hocam daha önce crackli bir şekilde oynamıştım erken safhasında çok grindliyoruz ben bir tık üşengecimde :)

Strateji oyunuda fena olmaz aslında 24 TL kaldı şu an stardew aldım.

Son düzenleme:
Hocam oyunu bilip troll mu konuşuyorsunuz bilmiyorum ancak hem oyunun kitlesi genel olarak kötü hem de eğer arkadaş yeni başlayacaksa oyunun eğlendirmesi çok zor (özellikle tek başına oynarken).
Benim önerim ise Stardew Valley'e bir bakın.

Doğru hocam kitlesi kötü başlangıç kısmında da pek oyunu öğretmiyor. Fakat ben bu oyuna 13 yaşında başladım öğrenmem 2 ayımı aldım. Scam yiye yiye akıllandık. Bu arkadaş emek istiyor diye söylemiştim. Eğer ki kafaya koyup emek verirse gayet de güzel kasabilir. Ona kalmış sonuçta.

Steam cüzdanımda bakiye o yüzden başka siteden alamıyorum hocam daha önce crackli bir şekilde oynamıştım erken safhasında çok grindliyoruz ben bir tık üşengecimde :)

Strateji oyunuda fena olmaz aslında 24 TL kaldı şu an stardew aldım.

Hocam size cillop gibi bir oyun önereyim. 2D fakat hikayesi var ama anlatamam size mükemmel bir şey ya tam bir başyapıt. Dungeon var. Ticaret var. İksircilik var. Build var. Dünya'daki her nesne ile iletişime girebiliyorsunuz. Hardcore olması için ınsane yi seçin. Yok hikaye odaklı oynayacağım derseniz de Normal'i seçin. Çünkü kolay çok sıkıcı. Siz bir başlayın bırakamazsınız. Minimum 300 saatinizi alır. Çünkü oyunda yapılacak çok şey var.
Oyunun ismi: Moonlighter.

Son düzenleme:
Dünya üzerindeki son oyun Growtopia kalsa yine de oynamayın. Eskiden çok zevkliydi, ufak bir kitle ve kaliteli bir oyun ile çok güzel zamanlar geçirebiliyordunuz, yeni başlayan oyuncular sevgiyle karşılanıyor ve diğer kişiler tarafından yardım ediliyordu. Oyun Ubisoft faciasından sonra çok hızlı bir şekilde 180 derece dönerek yeni oyuncular için bir kabus, eski oyuncuları ise sürekli daha fazlasını istemeye zorlayan, oyuncuların daha hızlı gelişmesini amaçlayan ve ekonomiyi zorlayan eşyalar ile tam bir para tuzağına dönüştü. Aynı zamanda büyük bir kumar makinesi ve zaman kaybı.

Dünya üzerindeki son oyun Growtopia kalsa yine de oynamayın. Eskiden çok zevkliydi, ufak bir kitle ve kaliteli bir oyun ile çok güzel zamanlar geçirebiliyordunuz, yeni başlayan oyuncular sevgiyle karşılanıyor ve diğer kişiler tarafından yardım ediliyordu. Oyun Ubisoft faciasından sonra çok hızlı bir şekilde 180 derece dönerek yeni oyuncular için bir kabus, eski oyuncuları ise sürekli daha fazlasını istemeye zorlayan, oyuncuların daha hızlı gelişmesini amaçlayan ve ekonomiyi zorlayan eşyalar ile tam bir para tuzağına dönüştü. Aynı zamanda büyük bir kumar makinesi ve zaman kaybı.

Çok haklısın vallahi.

Geri
Yukarı