Düşündüğüm şeyi gerçekleştirmeye çalışıyorum

freakcnsl

Hectopat
Merhabalar.
Öncelikle hastalık hastası değilim. Sadece bu aralar böyle şeyler yapmaya çalışıyorum ve tuhafıma gidiyor. Mesela kafamda bir senaryo kurup onu fiziksel olarak gerçekleştirmeye çalışıyorum. Mesela biri ile konuştuğumu düşünüp gerçekte de öyle yapmaya çalışıyorum. Yani düşündüğüm şeyleri canlandırmaya çalışıyorum. Bunu siz de yapıyor musunuz?

Merhabalar.
Öncelikle hastalık hastası değilim. Sadece bu aralar böyle şeyler yapmaya çalışıyorum ve tuhafıma gidiyor. Mesela kafamda bir senaryo kurup onu fiziksel olarak gerçekleştirmeye çalışıyorum. Mesela biri ile konuştuğumu düşünüp gerçekte de öyle yapmaya çalışıyorum. Yani düşündüğüm şeyleri canlandırmaya çalışıyorum. Bunu siz de yapıyor musunuz?

Evet. Bazen sanki karşımda bir kız varmış gibi konuşuyorum. ya da izlediğim filmlerden etkilenip o karakterlerin taklidini yapıyorum. Normal yani.

Hocam siz benden de betermişsiniz :)

Evet filmlerdeki kavga sahnelerinde çok etkileniyorum. Hatta kendimi konserde hayal edip şarkı söylüyorum, koltuğa oturup Tokyo drift açıp yanlıyorum. Yani aslında eğlenceli bana göre ben bu durumdan şikayetçi değilim. Kendimi bildim bileli küçüklüğümden beri böyleyim.

Evet filmlerdeki kavga sahnelerinde çok etkileniyorum. Hatta kendimi konserde hayal edip şarkı söylüyorum, koltuğa oturup Tokyo drift açıp yanlıyorum. Yani aslında eğlenceli bana göre ben bu durumdan şikayetçi değilim. Kendimi bildim bileli küçüklüğümden beri böyleyim.

Evet hocam bir yandan mutlu oluyorsunuz ama bir kere ben böyle şeyler yaparken annem yakaladı :) bir kere kendimi insanlarla konuştuğumu hayal ederken espri yaptığımı düşünüp gülmüştüm :)

Öyle değil de mesela ayağım sertçe koltuğa çarptı diyelim diğer ayağımıda aynı hızda vurup sonra ikisini aynı anda vuruyorum. Aklımdan yoldaki direği ellemek geçti ama oradan uzağım yine de gidip elleyip dönüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı