Düz hikaye oyunu önerisi

Zeura

Decapat
Açık dünya olmayan, yan görev bulundurmayan (çok az olabilir), yani senaryo icabı dümdüz ilerlediğimiz oyun önerilerinizi bekliyorum. Türü fark etmez. 3D veya 2.5D olursa daha iyi.

ibrahimz

Hectopat
Açık dünya olmayan, yan görev bulundurmayan (çok az olabilir), yani senaryo icabı dümdüz ilerlediğimiz oyun önerilerinizi bekliyorum. Türü fark etmez. 3D veya 2.5D olursa daha iyi.

Metro öneririm. Son oyunu açık dünya onu bilgisayarım yeterli olmadığı için deneyemedim ama ilk 2 oyunu gerçekten çok iyi.

Thekeysi

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul/Üsküdar
Geçen gün oynayıp bitirdiğim ve çok beğendiğim Beyond: Two Souls oyununu öneririm. Kontrolleri başta zor geliyor ama yarım saate falan alışıyorsun zaten genel olarak sinematiklerle geçiyor oyun çok fazla karakter kontrol etmen gerekmiyor. Life is Strange tarzı film dizi izler gibi hikayede kayboluyorsun.

Enwia

Centipat
Alan Wake önerebilirim,kendisi türkiyede çok bilinen bir oyun değil fakat çok sağlam hikayesi vardır.Oynayışı tekrara düşse de deneyebilirsiniz, size zevkli bir 15 saat civarı oynanış sunacaktır.

haykokan

Picopat
Ryse : Son of Rome, Battlefield serisi, Crysis serisi, Titanfall serisi, Black Mesa, Florence, Firewatch (biraz keşif oyunu tarzı ama hikayesi güzel), Hellblade : Senua's Sacrifice, Wolfenstein serisi

Yukarı