Düz Saç Problemi

averyx_

Hectopat
Selamlar, saçım nedense çok düz. Bazıları diyebilir işte "saçın düz keşke bizimde öyle" falan ama cidden böyle bir durum değil. Duşa giriyorum kabarıyor ve şekil almıyor ne yaparsam yapayım. Duşa girmeyince dalgalı gibi duruyor ve çok hoşuma gidiyor. Lüfen çözüm önerin dalgalı falan yapamaz mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim saçlarım da düz. Aynen dediğiniz gibi oluyordu. Ben de saçlarımı uzatmaya karar verdim ve uzun zamandır rahatım. Genelde, kestirdim rahatladım şeklinde olur ama ben uzattım ve rahatladım.🙂

Bir engel yoksa, uzatmayı deneyebilirsiniz. Çok uzun olmasına gerek yok. Normalden biraz daha uzun olursa, sprey veya wax gibi ürünlerle şekil alması daha da kolay olur. En azından duştan sonra falan o şekilde kabarmaz.

Benim saçlarım da düz. Aynen dediğiniz gibi oluyordu. Ben de saçlarımı uzatmaya karar verdim ve uzun zamandır rahatım. Genelde, kestirdim rahatladım şeklinde olur ama ben uzattım ve rahatladım.[emoji846]

Bir engel yoksa, uzatmayı deneyebilirsiniz. Çok uzun olmasına gerek yok. Normalden biraz daha uzun olursa, sprey veya wax gibi ürünlerle şekil alması daha da kolay olur. En azından duştan sonra falan o şekilde kabarmaz.

Ben de uzattım bu sefer de önler gözüme düşmeye başladı. Yaklaşık 1 senedir bu şekilde ve artık gözlerimi yorduğunu ve başımın ağırmasına sebep olduğunu düşünüyorum bu yüzden yakında kaşa kadar kestirmeyi düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı