Düzeltilen mesajların eski halini görebilir miyiz?

Makaleler
5
Bu forumda geçirdiğim zaman boyunca zor yoldan da olsa imla kurallarını öğrendim, biraz da olsa. Güncel olarak açtığım konularda dikkat etsem de hala hata yapıyorum, ama eski halini göremediğim için nerede hata yaptığımı anlayamıyorum.

Yetkililere sorum, bunu görebiliyor muyuz normalde? Ben göremedim çünkü. Göremiyorsak, siteye bunun için bir yol ekler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki moderatörlerin can sıkıntısının giderilmesi ne olacak? Öteki hesabımın neden engellendiğini belirten bir soru sordum burada. Gayet açık bir şekilde bilgilendirme talep ettim. Mesajım uçmuş.
Bu özellik kapalı zira açtığımız zaman değişikliği kimin yaptığı gözükecek. Bu da moderasyon ekibine karşı kişisel sataşmaların önünü açıyor.

Burada sözü geçen yazım yanlışı nerededir?

Ekran Alıntısı.JPG

Peki moderatörlerin can sıkıntısının giderilmesi ne olacak? Öteki hesabımın neden engellendiğini belirten bir soru sordum burada. Gayet açık bir şekilde bilgilendirme talep ettim. Mesajım uçmuş.

Burada sözü geçen yazım yanlışı nerededir?

Eki Görüntüle 301887
Alıntıladığınız mesaj silinmiş ve düzenlenmiş. Göremezsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı