Düzenlenen fotoğraflarla Bionluk'ta iş yapmak

odinn361

Centipat
Makaleler
2
Yer
The Skellige Isles
Selam. Ben kendimce internetten bulduğum fotoğrafları düzenleyip daha güzel hale getirmeye çalışıyorum sıkılınca. Bunu sizce Bionluk üzerinden yaparsam satış yapar mıyım? Birkaç örnek fotoğraf:

Önce/Sonra:

pexels-photo-3864115.jpeg
pexels-photo-3864115.jpg

Önce:

pexels-photo-1612351.jpeg

Sonra:

pexels-photo-1612351.jpg

Renkleri düzenleyip detayların daha çok ortaya çıkmasını sağlıyorum. Çok bir değişiklik yok, evet fakat seviyorum böyle küçük şeylerle uğraşmayı. Dediğim gibi, sizce bundan para kazanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanmıyorum zira Kontrast-Ton-Keskinlik ayarları dışında hiçbir olayı yok resimlerin. Yarım dakikada halledilecek iş. İnsanlar buna para veriyor olsaydı herkes zengin olurdu. Ancak fotoğrafların arka planlarını silmek, yeni efektler vs eklemek gibi işlerin alıcısı olabilir bence.

Ben de seviyorum kendi çektiğim fotoğrafları. Profesyonel falan da değilim ama zevkli geliyor. Telefonun kamerası detayları kaliteli çeksin yeter , renkleri hallederim kafası var artık :D takipteyim.

Biraz daha farklı çizimler yapmayı deneyebilirsin bence. Emeğinize laf söylemiyorum fakat teknoloji o kadar ilerledi ki cep telefonundaki filtreler bile bu kadarlık iş yapıyor. Bence daha farklı bir şeyler ortaya çıkarırsanız satış yapabilirsiniz. 😊

Tutorial. Çöp kısacası.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tutorial. Çöp kısacası.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dediğim gibi daha yeni öğreniyorum. Ayrıca emeğe saygınız olmadığı için sizin adınıza üzüldüm. Umarım bir gün bir şey öğrenirken "çöp" yapmazsınız.

Dediğim gibi daha yeni öğreniyorum. Ayrıca emeğe saygınız olmadığı için sizin adınıza üzüldüm. Umarım bir gün bir şey öğrenirken "çöp" yapmazsınız.
Ben yaptığınız şeye değil, örnek aldığınız tutoriala demiştim çöp diye. İlk başladığımda ben de öyleydim. Açıkçası onun gibi videolarla gelişemezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı