Dunlop 215/60 R16 99H XL sp winter Sport 500 kış lastiği alınır mı?

Eld

Hectopat
Yer
Kastamonu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Aracım 2011 peugeot 508 ve artık diş derinliği azalan kış lastiğimi değiştireceğim. Lastik ebatları, 215/60/R16 şeklinde. İşe geliş gidiş amaçlı ve çoğunlukla şehir içi kullanmaktayım. Sizce dunlop lastik alınır mı?

Aracım 2011 peugeot 508 ve artık diş derinliği azalan kış lastiğimi değiştireceğim. Lastik ebatları, 215/60/R16 şeklinde. İşe geliş gidiş amaçlı ve çoğunlukla şehir içi kullanmaktayım. Sizce dunlop lastik alınır mı?
Kışlığı hakkında pek bilgim yok ama yazlık olan Sport touring modelini kullandım fiyatına göre orta yumuşaklıkta ve 2 yıllık kullanımıma göre oldukça iyiydi. Fiyat olarak düşündüğümüzde de zaten diğer markalara göre oldukça uygundu. Aynı fabrika üretim Falken kışlık kullananlarda genelde memnun.

Aracım 2011 Peugeot 508 ve artık diş derinliği azalan kış lastiğimi değiştireceğim. Lastik ebatları, 215/60/R16 şeklinde. İşe geliş gidiş amaçlı ve çoğunlukla şehir içi kullanmaktayım. Sizce dunlop lastik alınır mı?

Ben sp winter ace 02 model olan lastikleri 3 yıldır kullanıyorum. Gayet performanslı lastikler çok memnunum. Tek sıkıntısı çok ses yapıyor. Dunlup tavsiye ederim ama dediğin lastikler hakkında bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı