Duo U7300 işlemci BlueStacks açmıyor

mert244240

Decapat
Arkadaşlar bende şu an eski bir HP notebook var. İşlemcisi Duo U7300 2 tanede de RAM var 1er GB yanılmıyorsam 1300MHz olması lazım. BlueStacks olsun Tencent olsun Nox olsun sürekli 4 GB RAM istiyor eğer 4 GB 1600 MHz RAM alırsam sağlıklı bir şekilde çalışır mı? Bu arada RAM'i alacağım yer 2x2 1600MHz RAM için 80 TL dedi alınır mı? Buna ek olarak oynayacagım oyunlar fazla sistem gereksinimi istemiyor cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır maalesef bileşenler çok eski. DDR3 RAM'i güçlendirmek gereksiz bir masraf olur. Üzülerek söylüyorum ki komple yeni bir sistem toplamanız lazım.

Arkadaşlar bende şu an eski bir HP notebook var. İşlemcisi Duo U7300 2 tanede de RAM var 1er GB yanılmıyorsam 1300MHz olması lazım. BlueStacks olsun Tencent olsun Nox olsun sürekli 4 GB RAM istiyor eğer 4 GB 1600 MHz RAM alırsam sağlıklı bir şekilde çalışır mı? Bu arada RAM'i alacağım yer 2x2 1600MHz RAM için 80 TL dedi alınır mı? Buna ek olarak oynayacagım oyunlar fazla sistem gereksinimi istemiyor cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Duo U7300 Çok eski ve giriş seviyesi bir CPU. Maalesef Blustacks açamazsınız. Artı olarak, RAM Takviyesi yapmanızda gereksiz masraf olur. Yeni bir sistem vakti.

Hayır maalesef bileşenler çok eski. DDR3 RAM'i güçlendirmek gereksiz bir masraf olur. Üzülerek söylüyorum ki komple yeni bir sistem toplamanız lazım.

Sistemin çok eski oldugunun farkındayım maalesef neredeyse benimle yaşıt 12 yaşında falan herhalde 7 ay sonra falan üniversiteye gidecegim o zamana kadar belki bu şekilde kullanırım diye düşünmüştüm teşekkürler cevapladıgın için.
Duo U7300 çok eski ve giriş seviyesi bir CPU. Maalesef blustacks açamazsınız. Artı olarak, RAM takviyesi yapmanızda gereksiz masraf olur. Yeni bir sistem vakti.

Belki 6 7 ay daha idare eder diye düşünmüştüm cevapladıgın için teşekkürler.

BlueStacks ve Nox Player'dan daha hafif çalışan bir uygulama var. Memu Player BlueStacks yerine alternatif olarak iş görür. Ancak arkadaslarin dedigi gibi donanımsal anlamda işlemciniz zayıf.

Geri
Yukarı