Duracell şarjlı pil alınır mı?

furkanevn

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Duracell şarj yuvası ve şarjlı pillerini alsam, şarj ederek kullansam ve şarjı bitince tekrar şarj etsem tekrar kullansam gibi gibi nereye kadar pil dayanır?

Kutuların üstünde kaç sene kullanılabileceği yazar. Genelde 3-5 sene oluyor. Ben gamepadim için kullanıyorum iyi ki ucuzken almışım.

Şarjlı piller Xbox kolu almayı düşündüğüm sıralar baktığım ürünlerdi ve gördüğüm kadarıyla iyi bir süre dayanıyorlar. Yalnız şarj kitini alırken yanında ekstra şarj edilebilir pil alın. Böylece birinin pili bitince diğerini kullanabilirsiniz ve böylece neredeyse sonsuz bir kullanım elde edersiniz.

Son 3 senedir kullanıyorum oğlumun oyuncaklarında, kaybolup aldıklarım hariç, ömrü biten görmedim. Belki de kaybolanlardan ömrü biten vardır ama tavsiye ederim. Amazon ayda bir güzel kampanya yapıyor duracell şarjlı pillerde.

Şarjlı piller Xbox kolu almayı düşündüğüm sıralar baktığım ürünlerdi ve gördüğüm kadarıyla iyi bir süre dayanıyorlar. Yalnız şarj kitini alırken yanında ekstra şarj edilebilir pil alın. Böylece birinin pili bitince diğerini kullanabilirsiniz ve böylece neredeyse sonsuz bir kullanım elde edersiniz.
Kitin yanında 2'şer tane AA ve AAA pil satıyorlar alınca dediğiniz gibi yaparım

Yeni konular

Geri
Yukarı