Durduk Yerde Tekme Atan Suriyeli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

whywouldnt?

Hectopat
Yer
Linkin Park
Olay işaretlediğim yerde gerçekleşti okuldan erken çıktım, dolmuşla gideceğim zaman da yürüyerek gidebilirdim evim okula yakın ama dolmus çok uzaktan geçiyor. Neyse işte gidiyorum koşu yarıslarına falan katılıyorum bari ben de koşayım dedim. Yolda giderken bir adama rastladım yolunu değiştirdi bir şey soracak sandım geçerken iyi günler dedim ve tekme attı. Hayatımın şokunu yaşadım hiç beklemiyordum dedim ne oluyor? Çok sert değildi ama beklemediğim zamanda attı. Döndü arkasına bıçağını falan gösterdi. Uzaklaştım hemen polisi aramak aklımdan geçti ama hiçbir kanıtım yok ne yapacağımı bilemedim adam da beni izliyor geçerken. Suriyeliydi sanırım kendi ülkemde rahat yaşayamıyorum Allah bin türlü belasını versin yanımda silah olsaydı ciddi anlamda şu an yaşamazdı.

Adsız-min.png
z-min.png

Polisi araman lazımdı. Kanıta gerek yok, eşkal tarif edersin ve yaptığını anlatırsın. Kimse sesini çıkarmazsa elini kolunu sallayarak devam eder yaptığına. Geçmiş olsun.
Şikayette bulun kanıta ihtiyacın yok.
Bildiğiniz travma yaşadım ne yapacağımı bilemedim haklısınız.
Mülteci olan biz değil miydik zaten? Tanınan imkanlar bana böyle hissettiriyor. Geçmiş olsun.
Bana da öyle hissettiriyor artık.

• Beğen
İfadeler: cN4
Şikayet etsende bir şey olacağını sanmıyorum. İyi ki bir şey yapmamışsın, bir hiç uğruna ölebilir veya sakat kalabilirdin. Geçmiş olsun. Bu tipler doğadaki vahşi bir hayvan gibi tehlikelidir, çok da farkları yok zaten.
Evet o adamı hayatımda hiç görmedim her tenhada gördüğü kişiye bulaşan tek hücreli biri. Umarım karşısına düzgün biri gelir de ölür. Bıçağı felan vardır diye uğraşmadım ben de. Aslında telefonum çantamdaydı onu alıp "şşt" diyip videosunu çekebilirdim de hiç düşünemiyor o ara insan.
Pardon o yaratığa insan demişim özür diliyorum.

Ah ulan denk gelmez ki şöyle şeyler bana.. dostum boşver uzaklaşarak en iyisini yapmışsın. Polisi arayıp şikayet etsende iyi olurmuş, bunu bir travma olarak düşünme de ders niteliği taşısın boş beleş insanlarla iletişim kurmana dahi gerek yok bir daha ki sefere aklında bulunsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı