Durduk yere bilgisayar açılırken derece çoğalmaya başladı

Wuxios

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tokat
Daha fazla  
Arkadaşlar ortada hiçbir şey yok bugün nedense bilgisayarı açarken 1 saniye fan sesi gelip gidiyor ve bilgisayar 40 derecelerde başlıyor. Nedeni neyle alakalı oyunlarda aksine derece düşüklüğü var. Bugün ilk defa böyle oldu. Benim düşüncem bugün değişik bir şey oldu ve o yüzden böyle oldu. Ama bilgisayarı kapadıktan 1 dakika sonra açtım ve aynı şeyi bugün 3 4 defa yaptım. Yarın da aynısı olursa size söylerim ama şimdiden nedenlerini biliyorsanız yazın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ortada hiçbir şey yok bugün nedense bilgisayarı açarken 1 saniye fan sesi gelip gidiyor ve bilgisayar 40 derecelerde başlıyor. Nedeni neyle alakalı oyunlarda aksine derece düşüklüğü var. Bugün ilk defa böyle oldu. Benim düşüncem bugün değişik bir şey oldu ve o yüzden böyle oldu. Ama bilgisayarı kapadıktan 1 dakika sonra açtım ve aynı şeyi bugün 3 4 defa yaptım. Yarın da aynısı olursa size söylerim ama şimdiden nedenlerini biliyorsanız yazın.
Malwarebytes ile bilgisayarınızı taratın.

Bilgisayar fanları sürekli aynı devirde çalışmaz. Sistem yüküne göre, sıcaklığa göre fan hızı otomatik ayarlanır. Sıcaklık düşük ise fan deviri düşük çalışır, sistem yükü ve sıcaklık arttığında; sıcaklığı azaltmak için fan hızı arttırılır. Bazenleri hiç çalışmayabilir de. 40 derece normal bir derece. Sıkıntı göremiyorum ben.

Arkadaşlar sıkıntı yok. Hepinizin ellerine sağlık yardımcı olduğunuz için. Bugün böyle bir sıkıntı yok konuda da demiştim zaten dün galiba bir şey oldu o yüzden öyle oldu. Şuan öyle bir sıkıntı yok bilgisayar 29 derece başladı. İyi forumlar.

Geri
Yukarı