Durduk yere siyah ekran oluyor

Wallywestrt

Hectopat
Makaleler
1
Oyunlarda hiç denk gelmedi ama mesela film dizi izliyorum aniden ekran siyah oluyor. 1-2 saniye sonra ekran geri geliyor ve AMD hata tespit etti diye uyarı çıkıyor (ne hatası olduğunu hatırlamıyorum tekrar çıkmasın diye kapadım). Nisan ayında çıkmış tavsiye edilen driverı kullanıyorum, opsiyonel olanı değil. Driverı kurarken DDU ile silip temiz kurulum yapmıştım. Sebebi ve çözümü ne olabilir?

Win+CTRL+Shift+b tuşlarına basarak ekran kartınızı yeniden başlatmayı dener misiniz? Sorun hala devam ediyorsa şu anki driverınızı silip başka bir driver kurup deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Win+CTRL+Shift+B tuşlarına basarak ekran kartınızı yeniden başlatmayı dener misiniz sorun hala devam ediyorsa şu anki driverınızı silip başka bir driver kurup deneyin

Denedim tekrar sorun olursa driverı siler yüklerim ama ekran kartını yeniden başlatınca tam olarak ne oluyor? Ara sıra yapmak faydalı olur mu?

Denedim tekrar sorun olursa driverı siler yüklerim ama ekran kartını yeniden başlatınca tam olarak ne oluyor? Ara sıra yapmak faydalı olur mu?

Bir sıkıntı yaşatmaz aksine FPS artışı olur. Yani yapmakta bir sakınca yok şahsen ben ayda 1-2 kez yaparim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı