DurmaPlay oyunu teslim etmedi

GökUzay

Hectopat
Makaleler
1
Selam arkadaşlar DurmaPlay sitesinden FIFA 23 aldım. Niye oradan aldın derseniz, Steam'de taksit imkanı olmuyor diye gittim oraya 30 TL fazla verdim. Ancak şimdi yaşadığım problem şu, oyun halen teslim edilmedi. 30-45 dakika civarı oldu alalı. Canlı destek de malum saat çok geç çalışmıyor.

Teslim olur mu?

Selam arkadaşlar DurmaPlay sitesinden FIFA 23 aldım. Niye oradan aldın derseniz, Steam'de taksit imkanı olmuyor diye gittim oraya 30 TL fazla verdim. Ancak şimdi yaşadığım problem şu, oyun halen teslim edilmedi. 30-45 dakika civarı oldu alalı. Canlı destek de malum saat çok geç çalışmıyor.

Teslim olur mu?
Hocam konuyla alakasız ama size tavsiyem Oyunfor üzerinden steam key alıp öyle oyunu almanız. İyzico ile ödeme seçeneğini işaretlerseniz %1.50 komisyonla kredi kartınızla istediğiniz kadar taksit yaptırabiliyorsunuz.

Selam arkadaşlar, DurmaPlay sitesinden FIFA 23 aldım. Niye oradan aldın derseniz, Steam'de taksit imkanı olmuyor diye gittim oraya 30 TL fazla verdim. Ancak şimdi yaşadığım problem şu, oyun halen teslim edilmedi. 30-45 dakika civarı oldu alalı. Canlı destek de malum saat çok geç çalışmıyor.

Teslim olur mu?

Kod geliyor ama hemen gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı