Durum Bildirimi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FaNTaSTiCaS

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
Merhabalar,

Konuyu hatırlamanız açısından linki paylaşıyorum öncelikle: DDR3 1333 MHz SDRAM Yükseltme

Bu konu altında ben de size uzunca bir cevap yazmıştım. Fakat attığım mesaj yerinde yok. Elektronik ortamda olduğumuz için yanlış anlaşılmış olabilirim. Silinen cevabımı görebiliyorsanız tekrar okuduğunuzda anlarsınız, genel anlamda durum bildirimi ve öneri (feedback) sunmuştum. Tabi bir kaç da soru sormuştum.

Forum içerisinde üyelere özel mesaj atabileceğim bir bölüm bulamadım bu yüzden konu açma gereği duydum.

Bilgisayarımdan da giremedim siteye "Website is offline" hatası alıyorum. Telefon üzerinden üyelik açmak zorunda kaldım.

Bu mesajı atma gereği duydum size neden mi?
Gerçekten güzel bir forum, yararlı ve düzeyli, bilinçli kişiler var.

Ayrıca daha önce Recep Baltaş ve Ali Güngörü İstanbul Üniversitesi'nde düzenlenen etkinliğimizde de ağırlamıştık. Oradan da tanıdığım kadarıyla ekibiniz yaratlı olmayı amaçlayan insanlardan oluşuyor ve bunu başarıyor da.

Özetle sevdiğim bir forum ve takip etmek istiyorum. Lütfen hesapları FaNTaSTiCaS üyeliği üzerine birleştirebilir misiniz?

Bu kadar önemsemesem telefondan yeni bir üyelik açıp cevap yazmazdım.

Lütfen bu konuya cevap verin.
İyi günler.

(Özel mesaj özelliği varsa oradan konusursak daha saglikli olacagini dusunuyorum.)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı