"Durum bildirir tek hekim raporu" farkı nedir?

Ch4rmander

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Sözleşmeli askerlik mülakatı için başlıkta belirttiğim rapordan almam gerekiyordu. Ben özel hastaneden muayenemi oldum ama bana farklı bir kağıt verdiler. Acaba evrak kontrolunde geçerli olur mu? Eklediğim sayfayı vermediler. Ama kaşeli imzalı spor yapabilir raporu aldım.

Dosya Ekleri

• 434.PNG
    434.PNG
    83,6 KB · Görüntüleme: 1.896
Tek Hekim Sağlık Raporu, sadece 1 hekim tarafından hastanın sağlığının değerlendirilmesi ve bu işlemin evrak haline getirilmiş halidir. Kısacası durum bildirir. Malülen emeklilik, iş kazası, vasi tayini, iş başı, üniversite kayıtları, özel güvenlik görevlisi, silah ruhsatı, ağır ve tehlikeli işlerde çalışma gibi durumlar için kullanılır. Siz anladığım kadarıyla bu raporu istediniz, doğru muyum?

Buyrun. Sol üstte protokol ve rapor numaraları da var.

Dosya Ekleri

• ad6d48d9-5fab-48af-b3f1-fc2580378e71.jpg
    ad6d48d9-5fab-48af-b3f1-fc2580378e71.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 250
Son düzenleme:
Hocam ilgilendiğiniz için teşekkürler. Umarım dediğiniz gibidir. Pazartesi sabahı mülakatım var. Değiştirme şansım da yok zaten.

Hocam ilgilendiğiniz için teşekkürler. Umarım dediğiniz gibidir. Pazartesi sabahı mülakatım var. Değiştirme şansım da yok zaten.
Ben bu raporun kabul edileceği kanaatindeydim, emin olmak için X hastanesinde şu an birlikte çalıştığım uzman doktora sordum ve o da kabul edileceğini söyledi. İnşallah mülakatı kazanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı