Durumu kötü olan HDD'den diğer bölüme depolama transferi yapılabilir mi?

impetus

Hectopat
Daha fazla  
1638197173037.png

Selamlar HDD'nin durumu şu an bu fakat oyun indirip oynayabiliyorum. ne olur olmaz diye de çok yüksek boyutta oyunlar indirmiyorum. İndirme yaparken de disk kısmı bir anda sıfırlanıyor, yazma hatası deyip geri devam ediyor. o da bu problemden herhalde.
Benim sorum şu; ben bu diskten düzgün kısımları C diskine geçirebilir miyim veya direkt belirli bir GB'ı C'ye geçirsem bir problem olur mu? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1228871

Selamlar HDD'nin durumu şu an bu fakat oyun indirip oynayabiliyorum. Ne olur olmaz diye de çok yüksek boyutta oyunlar indirmiyorum. İndirme yaparken de disk kısmı bir anda sıfırlanıyor, yazma hatası deyip geri devam ediyor. O da bu problemden herhalde.
Benim sorum şu; ben bu diskten düzgün kısımları C diskine geçirebilir miyim veya direkt belirli bir GB'ı C'ye geçirsem bir problem olur mu? Teşekkürler.

Sorun olmaz büyük ihtimal. Duruma göre bad sector yönünden kötü. Hemen kurtarabildiğiniz kadar kurtarın.

Evet öyle yapacağım da c'ye gb aktardığımda aktarılan kısım da mı bozuk olucak ? yoksa kafama göre direkt aktarıp c'de aktarılan kısmı kullanabilir miyim ?

Nasıl yapabilirim internete yazdım fakat bir şey bulamadım.

Istediğiniz dosyaları mı diyorsunuz yoksa sağlam kalan bad sector olmayan bölüm mü? Bad sector olmayan bölüm mümkün değildir ayıramazsınız. Çünkü araya bir sürü dosya dizini vb. gireceğinden böyle bir şey mümkün değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı