Durup dururken çok terliyorum

TheJovenshire

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Markete kadar gidiyorum yürüyerek, çok kısa bir mesafede eve alışveriş yapıyorum ve geliyorum, bir bakıyorum sırılsıklamım. Pencereler falan açık evde ama hala derimden resmen su çıkıyor diyebilirim. Neden bu kadar sık terliyor olabilirim? Mesela, top ile paslaşınca bile terliyorum, hemen 2 şut çeksem terlemeye başlıyorum.

Markete kadar gidiyorum yürüyerek, çok kısa bir mesafede eve alışveriş yapıyorum ve geliyorum, bir bakıyorum sırılsıklamım. Pencereler falan açık evde ama hala derimden resmen su çıkıyor diyebilirim. Neden bu kadar sık terliyor olabilirim? Mesela, top ile paslaşınca bile terliyorum, hemen 2 şut çeksem terlemeye başlıyorum.

Havalar 45 dereceyi geçiyor gayet normal.

Hava sıcak bu yüzden hepimizde var bu durum size özel değil. Kollarım pirit sürmüş gibi yapış yapış oluyor. Kafamı yastığa koysam ıslanıyor vs. daha birçok şey.

@Krmdmrz aslında bende her mevsim oluyor bu neredeyse evde olduğum çoğu zaman avuç içlerim ayaklarım da terliyor ve sık sık yüzümü falan yıkadığım oluyor.Yani yaza özel bir durum değil benimkisi sanki.

Cildiyeye gidip hormon testi yaptırabilirsin. Aynı sorun bende de mevcut. Test yaptırdım sonuçlar normal çıktı. Seninde yaptırmanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı