Dust 2 A noktası fazla güçlü

434912

Hectopat
Daha fazla  
Sizce de öyle değil mi? Ben CT olduğumda hep B'yi savunurum ama bomba A'da kurulduğunda direkt CT mağarasından(ben öyle diyorum) girip ölüyorum.
T olduğumda ise genelde B giderim ama A girdiğimde de anında ölüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek kişi olarak girmeye çalışıyorsanız çok zor. Hiçbir bilgi yok; birisi "kısa"dan üstünüze atlayabilir, bomba kurulma alanından çıkabilir, araba arkasında olabilir, ve benzeri.
Ama mesela kısa tarafında size bilgi veren bir arkadaşınız olursa kontrol etmeniz gereken gereken iki yer kalır, uzun tarafı ve bomba kurma alanının altındaki rampa.

Eğer ekibin komut dinleyen insanlarsa Teröristler long'dan tabiri caizse sittinsene giremezler bile. Tek oynuyorsan yapacak bir şey yok.

Takım oyununda A'ya girmek basit, B'ye girmek daha zor. Tek kişi olduğunda A'ya girmek(karşıda kolsuz yoksa) imkansız. B'ye girmek basit.

Şöyle anlatayım pite 1 adet p90 geçiyor, Long'a awp veya deagle. Shorta side'dan bakan 1 arkadaş 3'lü tamam (duruma göre side'daki arkadaş awp alıp midden shorta bakabilir). kalan 2 arkadaşın teki b de teki mide ve b'ye bakmalı. Aha şu taktiği yıllardır yaparız kendi rankımızda 1 kez bile geçen olmadı.

B'den A'ya gideceksen CT'yi pek kullanma. Short veya longu kullan. Eğer bomba kurulmuş zaman geçmişse long boş olma ihtimali yüksek. En fazla 1 kişi olur. Longa çıkabilirsen üstünlük sende olur.

Ayrıca dengeli olduğunu düşünüyorum. CT takım oyunu yaparsa rahatça kontrolü alabilir.

Sizce de öyle değil mi? Ben CT olduğumda hep B'yi savunurum ama bomba A'da kurulduğunda direkt CT mağarasından(ben öyle diyorum) girip ölüyorum.
T olduğumda ise genelde B giderim ama A girdiğimde de anında ölüyorum.
Evet haklısınız mesela T tarafı ekonomi olarak vs. daha güçlü fakat burda flash, smoke ve molotoflar devreye giriyor. B rushlamak kolay aslında eğer rakibinin yerleşimi iyi değilse ve flash kullanmasını biliyorsan. A tutmakta kolay eğer takımınızdan biri long biri short bakıyorsa hızlı atak yapan takımı molotoflarla smokelerle durdurabilirsiniz gibi gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı