Dust 2 taktik

Behzat Amir

Centipat
Sevgili dostlar, bana her yönden Dust 2'de daha iyi oynamam için taktikler verip, silah söyleyip yardımcı cfg'lerde bulunup yardım eder misiniz? Rica etsem. Onun dışında yoldaş oynamak istiyorum onun içinde yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube' da yüzlerce belkide yüzbinlerce videosu var en az 2, 3 videosunu izleyerek CS:GO da gelişeceğini düşünüyorum. Şimdiden Başarılar :)
Pek fazla taktik yok, flaşı nereden sektireceğini öğrendin mi iş bitiyor.
Pusma yerleri ve bomba sektirme/atma yerleri dışında bir taktiği yok. Gerisi kol ve refleks ya da başka bir deyişle oyunculuk.
Dediklerinize katılıyorum izlemem için videoyu çeken birini önerip extradan da silah ve cfg tavsiyesi yapar mısınız

Sevgili dostlar, bana her yönden Dust 2'de daha iyi oynamam için taktikler verip, silah söyleyip yardımcı cfg'lerde bulunup yardım eder misiniz? Rica etsem. Onun dışında yoldaş oynamak istiyorum onun içinde yardımcı olur musunuz?
1pro1noob diye bir kanal var izle 3 4 videoyu mapi çözersin güzel oynarsın. Bende işe yaradı

Şuraya pusarak alamadığım hiçkimse yok CT de iyi USP kullanıyorsan buradan Ace garanti

Dosya Ekleri

• 5eb1785966a97c8ae6b0ad07.jpg
    5eb1785966a97c8ae6b0ad07.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 125
Sevgili dostlar, bana her yönden dust 2'de daha iyi oynamam için taktikler verip, silah söyleyip yardımcı Cfg'lerde bulunup yardım eder misiniz? Rica etsem. Onun dışında yoldaş oynamak istiyorum onun içinde yardımcı olur musunuz?

Öncelikle dust2 smoke flash fazla gerek yok ama molotof nade taktiklerine YouTube üzerinden bakabilirsin. Bunları atölyenden dust2 haritası indirip pratik yapabilirsin. Sonrasında ise maçlara girmeden önce her gün pratik yapmayı unutmamalısın. CFG içinde kendi CFG dosyam. Burdan indirip inceleyebilirisiniz.

Öncelikle dust2 smoke flash fazla gerek yok ama molotof nade taktiklerine YouTube üzerinden bakabilirsin. Bunları atölyenden dust2 haritası indirip pratik yapabilirsin. Sonrasında ise maçlara girmeden önce her gün pratik yapmayı unutmamalısın. CFG içinde kendi CFG dosyam. Burdan indirip inceleyebilirisiniz.
Kardeşim kusura bakma da bi diğer adamlara bi sana bakıyorum yazdıklarına yani pek anlamıyosun sanki
1pro1noob diye bir kanal var izle 3 4 videoyu mapi çözersin güzel oynarsın. Bende işe yaradı
Teşekkürler inceleyeceğim ama eski videoları açmak istemiyorum oyun değişti diye biliyorum eski (3-4 senelik videolar) izlesem sorun olur mu
Öncelikle kasma sorunu yaşıyorsan Bilgisayar Hızlandırma ve En İyi FPS Ayarları 2020 GÜNCEL bu videodaki adımları uygula 60 FPS sabit alman gerekiyor diğer dediğin için bu videoyu önerebilirim:
UNLOST'A E-SPORCU MİSAFİR !!! CS:GO KODLAR, AYARLAR,AİM,SPRAY ve de mausenin dpi ayarlarını düşür ve oyundada düşük kullan mause hareketlerin için geniş bir alan ayır kendine daha rahat oynayacaksın.
Hocam rip in ayarları çok farklı ya jzaylı gibi oynuyor onun ayarı yapılmsz bence 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı