Duvardan gelen DSL kablosu

Raons

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Dışarıdan gelen ve duvarın içinden geçerek modeme bağladığın DSL kablosunu değiştirmek istiyorum duvarda DSL kablosu için bir priz var oraya bağlıyorun farklı bir DSL kablosunu sonra modeme bağlıyorum ama ışıklar falan yanmıyor. Duvardan gelen kabloyla neden bağlanmıyorsun derseniz bağlanmaya çalışıyorum ama DSL ve internet ışıkları modemde yanmıyor bende prizden bağlanmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Hocam bence bir elektrikçi çağırıp kontrol ettirin. Size gelen kabloyu tespit eder. Sağlam olup olmadığını anlar. Hala sinyal yoksa arıza kaydı oluşturursunuz.

Hocam bence bir elektrikçi çağırıp kontrol ettirin. Size gelen kabloyu tespit eder. Sağlam olup olmadığını anlar. Hala sinyal yoksa arıza kaydı oluşturursunuz.

Hocam müşteri hizmetlerini aradım boş boş konuştular kendim halledeyim dedim DSL kablosunun başı elimde kaldı yarın elektrikçi çağırıp prizi açtırıp oradan DSL ile bağlanmayı deneyeceğim de şey soracağım illa da o prizi açtırmam mı lazım yani kendim yapamaz mıyım?

Hocam bilen adamın yapması daha iyi olur. Kablonun sağlamlığı kontrol edilmiş olur.

Hocam priz kontrol edilir. Bağlantısı yapılır. Sizin için kolaylık olur.

Geri
Yukarı