Duygu durumunun çok kötü olması

Başlıkta da görmüş olduğunuz gibi 3 aydır kötü hissediyorum, bazen çok daha kötü günlerimde oluyor. Duygu durumum birden çöküyor ve bir şey yapmak için bir isteğim olmuyor ve herhangi bir işten zevk de alamıyorum. Konuyla ilgili randevu da aldım. Bunun dışında ne yapabilirim önerisi olan var mı?

Hocam önceden bende de böyle bir durum vardı, biraz garip olacak ama ben portakal yiyince geçmişti :D demek ki enerjim yokmuş.

Biz senin durumunun ne kadar kötü olduğunu bilemeyiz tabii ama ben de 17 yaşındayım ve iğrenç 2 ay geçirdim. İntihar etmeyi bile düşünmüştüm ama psikoloğa gitmeyi hiç düşünmedim Spora başlamanı da önerebilirim (basketbol vs). Çok faydası oldu bana.

Biz senin durumunun ne kadar kötü olduğunu bilemeyiz tabii ama ben de 17 yaşındayım ve iğrenç 2 ay geçirdim. İntihar etmeyi bile düşünmüştüm ama psikoloğa gitmeyi hiç düşünmedim Spora başlamanı da önerebilirim (basketbol vs). Çok faydası oldu bana.
Hocam aslında öncesinde bir çok yaptığım aktivite vardı ama artık bunlara olan ilgim eskisi gibi değil ilgimi kaybettim yani keşke tekrar eskisi gibi olsam.

Biz senin durumunun ne kadar kötü olduğunu bilemeyiz tabii ama ben de 17 yaşındayım ve iğrenç 2 ay geçirdim. İntihar etmeyi bile düşünmüştüm ama psikoloğa gitmeyi hiç düşünmedim spora başlamanı da önerebilirim (basketbol vs). Çok faydası oldu bana.

Ben de 17 yaşındayım. Bende intihar etmeyi çok kısa zaman önce düşünüyordum. Hala düşünmüyor değilim. Son sınıf sınav stresi, aile baskısı, arkadasların ile yaşadığın problemler ve birçok dahası moral bozuyor fazlasıyla. Bazen katlanamıyor insan. :(

Ben de 17 yaşındayım. Bende intihar etmeyi çok kısa zaman önce düşünüyordum. Hala düşünmüyor değilim. Son sınıf sınav stresi, aile baskısı, arkadasların ile yaşadığın problemler ve birçok dahası moral bozuyor fazlasıyla. Bazen katlanamıyor insan. :(

Ben bu süreçte intihar etmeyi hiç düşünmedim. Sadece şunu istiyorum ya eskiden o zevk aldığım ve yaptığım aktivitelere yeinden zevk ve ilgi duymak.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı